Metal Gear Solid 3 Remake coraz bliżej?! Ruszyło wstępne pobieranie gry, a premiera wciąż nieogłoszona

Gra która około 20 lat temu okazała się ponadczasowym hitem powraca. Już w ubiegłym roku nagle światło dzienne ujrzała wiadomość, że nadchodzi premiera Metal Gear Solid 3 Remak. Minęło kilka tygodni oraz miesięcy i zapowiada się, że lada moment wielbicie hitu Konami będą mogli wyruszyć w niezapomnianą przygodę.

Metal Gear Solid 3 Remake coraz bliżej?! Ruszyło wstępne pobieranie gry, a premiera wciąż nieogłoszona
Podaj dalej

Snake powraca. Metal Gear Solid 3 Remak lada dzień zadebiutuje?

Wygląda na to, że na zapowiadanym pokazie PlayStation, który ma odbyć się za kilkadziesiąt godzin, poznamy datę premiery Metal Gear Solid 3 Remak. Skąd takie przypuszczenia? Zapowiedź gry została zapowiedziana w trakcie ubiegłorocznego PlayStation Showcase. Z kolei od dziś gracze posiadający konsole Xbox mogli zacząć pobierać produkt.

Co za tym idzie, najprawdopodobniej dzielą nas nie miesiące, może nawet nie tygodnie, a dni do momentu odpalenia Metal Gear Solid 3 Remak. To powrót do korzeni gry, w zupełnie nowym wydaniu. Poniższa zapowiedź prezentuje, z jaką grafiką będziemy mieli do czynienia i jaki jest to przeskok generacyjny. Już dziś mówi się, że może to być gra, która na długo wpadnie w serca graczy – ponownie po latach.

Wszystko wskazuje na to, że Konami szykuje się do głośnego startu. Wielu graczy, którzy ograło tytuł lata temu doskonale wie, że to gra obok której nie można przejść obojętnie. Pozostaje zatem czekać na State of Play, aby dowiedzieć się jeszcze więcej na temat Metal Gear Solid 3 Remak.

Sukces przyczyni się do nowego tytułu?

Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że jeżeli powrót Metal Gear Solid 3 Remak okaże się ogromnym sukcesem to Konami pójdzie za ciosem. Już dziś mówi się o wznowieniu przygód Snake`a i nowych misjach, jakie mogą czekać na graczy. Niewątpliwie byłoby to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie gier. Kiedy takiej premiery można by się spodziewać? Zapewne nie w 2025 roku, a bardziej pod koniec 2026 roku lub później.

Pozostaje czekać i liczyć na to, że odświeżona po latach odsłona dostarczy wielu emocji. A przy tym nie okaże się po prostu przemalowanym obrazkiem. Konami jednak doskonale wie co robi odświeżając legendarny tytuł i ma świadomość, że to może być złote jajko, które zostanie otarte po latach z kurzu.

Metal Gear Solid 3 Remake
fot. Konami

 

Przeczytaj również