Indiana Jones i Wielki Krąg zapowiedziany! Gra, która ma okazać się hitem pojawi się w tym roku

Indiana Jones to tak kultowa postać, że nie trzeba nawet bliżej jej przedstawiać. Słynny poszukiwacz skarbów powraca po wielu latach w produkcji Bethesda Softworks i MachineGames, w grze która w tym roku zadebiutuje na Xboksach Series X oraz S, a także na PC. Dobra informacja jest taka, że subskrybenci usługi Game Pass otrzymają tytuł w ramach biblioteki.

Indiana Jones i Wielki Krąg zapowiedziany! Gra, która ma okazać się hitem pojawi się w tym roku
Podaj dalej

Indiana Jones ruszy w niebezpieczną misję

Pierwszy raz o tym, że gra powstaje można było usłyszeć około trzy lata temu. Minęło zatem sporo czasu, ale też i sporo pracy w tym okresie włożono w jej produkcję. Dowód? Wystarczy tylko zobaczyć zwiastun gry, aby przekonać się, że gra będzie niesamowita i powinna zachwycić każdego wielbiciela tego typu gatunku.

Gracz zostanie przeniesiony w wiele ciekawych zakątków świata, gdzie za zadanie będzie miał nie tylko odkrywać różnego rodzaju tajemnice. Wcieli się także w dobrze znaną postać, którą jest znany i ceniony aktor. Na bohatera czekają liczne przygody, które nie zawsze będą usłane różami. Po drodze będzie bowiem czekało na niego wielu przeciwników i tajemnic. Akcja gry rozgrywać się będzie w 1937 roku, między wydarzeniami z filmów „Poszukiwacze zaginionej arki” a „Ostatnią krucjatą”.

Głównym wyposażeniem, a w zasadzie bronią, będzie legendarny bicz. To właśnie z jego pomocą będziemy przemierzać mapę, a także walczyć z przeciwnikami. Znakomitą informacją dla nas jest to, że gra będzie w polskiej wersji językowej – zarówno menu, jak i dubbing! To niewątpliwie da jeszcze większą przyjemność z grania.

 

Przeczytaj również