Hideo Kojima zaprezentował swoje dzieło. Death Stranding 2 na pierwszym zwiastunie!

Każda osoba nazywająca się prawdziwym graczem, doskonale wie kim jest Hideo Kojima. Kto nie ma wiedzy w tym temacie warto, aby ją poszerzył. Najprościej mówiąc to geniusz w tworzeniu gier! Po tym jak odszedł po wielu latach pracy z Konami, działa obecnie na własną rękę. Nie przeszkadza mu to w tym, aby pracować zarówno z Microsoftem, jak i z Sony.

Hideo Kojima zaprezentował swoje dzieło. Death Stranding 2 na pierwszym zwiastunie!
Podaj dalej

Death Stranding 2 nowym dziełem Hideo Kojima

W trakcie zapowiadanego od kilku dni State of Play, został zaprezentowany zwiastun gry Death Stranding 2. To najnowsze dzieło Kojima Productions, które światło dzienne dla graczy ma ujrzeć dopiero w przyszłym roku. Death Stranding przed laty wzbudził różne uczucia, a wszystko przez swoją oryginalność. Druga odsłona ma dostarczyć zupełnie nowych wrażeń i doświadczeń.

To co chce nam oddać w ręce Hideo Kojima widać doskonale na długim zwiastunie. Przepiękne sceny i długie wideo, jasno odpowiadają na wiele pytań, jakiego tak naprawdę produktu końcowego możemy się spodziewać. To zapewne będzie jedna z najgłośniejszych premier w 2025 roku – pomijając oczywiście najnowsze GTA.

W pierwszej części mieliśmy dość niespotykaną fabułę – dostarczanie paczek w postapokaliptycznym świecie. Słysząc taką zapowiedź od razu można się dwa razy się zastanowić, czy to aby na pewno gra, którą chce się odpalić. Hideo Kojima stworzył jednak niezwykły scenariusz, po który wiele osób chętnie sięga do dnia dzisiejszego.

Nowy produkt niesamowitego wizjonera ma jeszcze bardziej wykraczać poza pewne progi. Dlatego też tego typu gry uważa się za pewne wyznaczniki tego, ile jest jeszcze nieodkrytych kierunków gier, jakie mogą zachwycić. Warto zwrócić uwagę, że za ścieżkę dźwiękową będzie odpowiadał Ludvig Forssell.

 

Przeczytaj również