Fortnite w końcu zdetronizowany! Oto najbardziej grywalne gry na Xbox na koniec stycznia

Nie da się tego określić inaczej, niż po prostu napisać, że Palworld wjechał z buta w świat gier! Gra z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością i zbiera coraz lepsze recenzje. Efekt tego jest taki, że z podium najchętniej granych gier na Xbox spadł już nawet Fortnite. A to powinno już wiele mówić o tym, jakim zainteresowaniem cieszy się gram, która nie tak dawno miała swoją premierę.

Fortnite w końcu zdetronizowany! Oto najbardziej grywalne gry na Xbox na koniec stycznia
Podaj dalej

Xbox ma nowego lidera

Dobra wiadomość jest taka, że w Palworld można zagrać za darmo. Wystarczy być posiadaczem Xbox Game Pass, aby móc pobrać tytuł i sprawdzić, czy miliony ludzi na świecie się myli czy nie. Trudno jednak wierzyć w to, że tak liczne grono osób może być w błędzie. Wszyscy z ogromną ciekawością będą patrzeć na kolejne tygodnie, jak wygląda rywalizacja tej gry, z klasykiem który rządzi od kilku lat.

Warto również zwrócić uwagę na to co dzieje się niżej. Duży wzrost zanotował inny klasy – Sea of Thieves. W grze wystartował nowy sezon i nowy tryb, co przyciągnęło na nowo wielbicieli tego tytułu. Awans zaliczyło również NBA 2K24, odbijając się nieco od dna.

xbox logo
xbox

Kiedy jedni zyskują inni muszą tracić. Tak na pewno jest z grą Hell Let Loose, która zanotowała największy spadek. Źle wiedzie się także The Finals i Assassin’s Creed Valhalla, które niedawno wylądowało w Game Pass. Warto zwrócić uwagę, jak prezentuje się najnowszy ranking i znaleźć inspirację na najbliższy wolny czas, aby móc ograć nowy tytuł.

Najbardziej grywalne gry na Xbox w dniach 21-28.01.2024:

 1. Palworld
 2. Fortnite
 3. Call of Duty
 4. Minecraft
 5. Grand Theft Auto V
 6. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
 7. EA SPORTS FC 24
 8. ROBLOX
 9. Rocket League
 10. Halo Infinite
 11. Apex Legends
 12. Forza Horizon 5
 13. Overwatch 2
 14. Destiny 2
 15. Madden NFL 24
 16. NBA 2K24
 17. Baldur’s Gate 3
 18. Hell Let Loose
 19. THE FINALS
 20. Red Dead Redemption 2

 

Przeczytaj również