Dead Island 2 bez wcześniejszej zapowiedzi właśnie wylądował w Game Passie

Microsoft sprawił nie lada niespodziankę użytkownikom Game Passa. Bez żadnego słowa i żadnego przecieku nagle do usługi zawitał Dead Island 2. Gra swoją premierę miała niecały rok temu, a wśród graczy i dziennikarzy zebrała pozytywne recenzje. Tytuł jest kontynuacją tego, co zostało zapoczątkowane w 2011 roku przez polski Techland, który stracił prawa do gry i zaczął rozwijać Dying Light.

Dead Island 2 bez wcześniejszej zapowiedzi właśnie wylądował w Game Passie
Podaj dalej

Dead Island 2 przenosi nas do świata zombie

Dopiero co zostało zapowiedzianych siedem nowych tytułów, jakie trafią lada moment do Game Passa, aż tu nagle Microsoft znów zaskoczył. Bez zapowiedzi dorzucił Dead Island 2, co tak naprawdę jest ogromnym zaskoczeniem. Gra niewątpliwie jest czymś, co należy sprawdzić i ograć. Nawet jeżeli nie przypadnie do gustu to poświęcenie jej odpowiedniego czasu wydaje się konieczne, aby posiadać na jej temat własną opinie.

W grze walczymy o przetrwanie w trakcie apokalipsy zombie. Akcja toczy się w Los Angeles, gdzie główny bohater jest odporny na niebezpiecznego wirusa. Musi on walczyć z hordą zombie, które chcą aby stał się jednym z nich. Cała metropolia została objęta kwarantanną, a jej mieszkańcy skazani są sami na siebie.

W Dead Island 2 można grać w pojedynkę lub toczyć walkę w trybie współpracy przez internet – maksymalnie trzech graczy. Warto podkreślić, że gra na Xbox Series X i PlayStation 5 działa na 60 fps, a sama grafika cieszy oko. Graczom nie pozostaje nic innego, jak wyruszyć do Las Angeles i ratować miasto.

 

Przeczytaj również