Przed Ence trudny sprawdzian przeciwko Vitality. Dwóch Polaków może pożegnać się dzisiaj z PGL Major RMR B

Czas leci nieubłaganie, a wraz z nim RMR B. Jednemu Polakowi udało się już awansować na główny turniej, a drugi odpadł we wczorajszym spotkaniu, mając 0 wygranych map. Dzisiejszego dnia nasi rodacy będą mieli przed sobą trudny sprawdzian. 

Przed Ence trudny sprawdzian przeciwko Vitality. Dwóch Polaków może pożegnać się dzisiaj z PGL Major RMR B
Podaj dalej

Przed Ence trudny sprawdzian przeciwko Vitality

Fot. Ence

Na ostatnie dwa spotkania bo3 rozegrane przeciwko Vitality, to właśnie zawodnicy Ence (dawniej 9ine) triumfowali dwukrotnie nad wyżej notowanym rywalem. Pierwszy raz miał miejsce w kwalifikacjach na Majora w Paryżu, a drugi raz w trakcie potyczki na IEM Katowice 2024. Jak to mówią… do trzech razy sztuka. 

Mecz zaplanowano na godzinę 15:00 w formacie bo3. Zwycięzca awansuje na PGL Major Copenhagen 2024, a przegrany z bilansem 2:2 będzie miał jutro ostatnią szanse na awans w ramach RMR B. Wśród internautów i stron bukmacherskich zdecydowanym faworytem tej batalii jest Vitality, które wczoraj pokazało się z kiepskiej strony. 

Monte, OG oraz GamerLegion w walce o życie 

Szymon “Krasnal” Mrozek razem z Monte po nieudanym starcie na RMR B (z bilansem 1:2) powalczą dzisiaj przeciwko Astralis o pozostanie w turnieju kwalifikacyjnym. Przegrany traci jakiekolwiek szanse na awans. Spotkanie zostanie rozegrane w formacie bo3 o godzinie 12:00. Zdecydowanym faworytem tego meczu według bukmacherów jest duńskie Astralis. 

Fot. GamerLegion

Losowanie nie było litościwe dla OG i GamerLegion. Oba zespoły mają w swoich szeregach Polaka, i jak się okazuje już o 15:00 zmierzą się przeciwko sobie. Przegrany tak jak powyżej, odpada z RMR B, tracąc jakiekolwiek szanse na dostanie się na główny turniej. 

 

Przeczytaj również