Opaski Xiaomi w nowych, promocyjnych cenach. Toż to prawdziwa okazja!

8 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Sprzęt
Xiaomi
Źródło: Xiaomi

Wiosna już coraz bliżej, dlatego też to idealny czas na walkę o powrót do idealnej formy. Jeśli jesteś na etapie szukania idealnej opaski, która będzie monitorowała Twoje postępy, postaw na Xiaomi Mi Band, który dostępny jest w specjalnej, atrakcyjnej cenie.

Xiaomi w sprzedaży ma aktualnie trzy modele opasek inteligentnych. Poszczególne modele różnią się od siebie wyglądem oraz wielkością ekranu. Najpopularniejszymi opcjami dostępnymi na rynku są modele Mi Band 4 i Mi Band 5. Trzeci model z kolei to Mi Band 4C, który co prawda jest mniej popularny od wyżej wskazanych modeli, jednak również jest to z pewnością interesująca propozycja.

Xiaomi oferuje kolejne promocje

Xiaomi

Niedługo na rynku zadebiutować ma kolejny model Xiaomi, a mianowicie model Mi Band 6. Opaska ma zadebiutować jeszcze w tym roku i ma być wyposażona w funkcję GPS i pomiar nasycenia krwi tlenem.

W związku z premierą kolejnej opaski, aktualnie na rynku są duże promocje na stare modele Xiaomi. Każdy wariant został przeceniony nawet o 50 złotych, co stanowi sporą obniżkę, wynoszącą w niektórych przypadkach nawet 40 procent.

Musicie się śpieszyć

Xiaomi

Poniżej przedstawiamy ceny poszczególnych modeli, które w promocyjnych cenach dostępne są na stronie sklepu EURO.

  • Xiaomi Mi Band 5 - 129 złotych (ze 179 złotych)
  • Xiaomi Mi Band 4 - 99 złotych (ze 149 złotych)
  • Xiaomi Mi Band 4C - 59 złotych (z 99 złotych)

Promocja potrwa do 29 marca, dlatego nie ma na co czekać!

Czytaj dalej