Nowy tryb w Assassin's Creed Valhalla! Czym jest River Raids?

16 Luty 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Assassins Creed
Źródło: pcgamesn.com

Assassin's Creed Valhalla to jedna z najlepszych gier 2020 roku. Gracze docenili dopracowaną grafikę, satysfakcjonujący tryb walki a także klimatyczną i wciągającą narrację. Pomimo tego, że gra wyszła bardzo dobrze, Ubisoft nie zamierza spocząć na laurach i proponuje graczom nowy tryb gry o nazwie River Raids.

Ubisoft nie zwalnia tempa

Assassin's Creed Valhalla to jedna z najlepszych gier 2020 roku. Gracze docenili dopracowaną grafikę, satysfakcjonujący tryb walki a także klimatyczną i wciągającą narrację. Pomimo tego, że gra wyszła bardzo dobrze, Ubisoft nie zamierza spocząć na laurach. Firma cały czas kontynuuje aktualizowanie gry poprzez łatki i wydarzenia w grze, takie jak sezon Yule, który trwa już od grudnia. Nowa aktualizacja tytułu Assassin's Creed Valhalla, która trafi na wszystkie platformy dodaje jeszcze więcej zawartości do trwającego wydarzenia, w tym nowy, bardzo grywalny tryb.

Nowym trybem jest River Raids

Mowa o River Raids czyli trybie pozwalający przygotować swoją załogę do wyprawy w niezbadane dotąd rejony Anglii. Nowy tryb umożliwi szturmowanie brzegów w celu zdobycia kuszących łupów a także podejmowanie zupełnie nowych wyzwań. River Raids dołącza do Assassin's Creed Valhalla jako część trwającej zawartości Yule Season, dostępnej za darmo dla wszystkich graczy.

River Raids

Aktualizacja ta dodaje również trzy nowe umiejętności: Berserker Trap, Battle Cry oraz Shoulder Bash. Pułapka Berserkera aktywowana jest przez ruch. Przyczepia się do strzały i rozsiewa halucynacyjny proszek. Okrzyk Bojowy daje Eivorowi wzrost siły wywołany wściekłością, a także sprawia, że pobliscy wrogowie potykają się oraz przerywają swoje ataki. Uderzenie w ramię to, odpowiednio, silne uderzenie, które może odepchnąć wrogów i zniszczyć przedmioty.

Rozmiar łatki zależy od platformy

Oprócz tego gracze mogą liczyć na nowe umiejętności, takie jak automatyczne przenoszenie ciał po udanym zabójstwie, ruch ślizgowy, który wytrąca wrogów z równowagi, zwiększenie prędkości długiego statku, lepsze celowanie strzałami, rozpoczynanie każdej walki z pełnym slotem adrenaliny oraz zsynchronizowane usztywnianie na długim statku. Dodatkowa zawartość do pobrania przez graczy będzie różnić się swoim rozmiarem w zależności od platformy. Najwięcej bo 20GB wyniesie na XboX Series S/X. W przypadku Playstation będzie to od 10 do 12GB zawartości. Komputery stacjonarne otrzymają aktualizację ważącą 18GB.

River Raids

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

GTA 5 pojawi się na next-genach w tym roku
Wielki finał znakomitej serii - recenzja gry Hitman 3
Gra jakiej potrzebujemy! Recenzja Gods Will Fall

Czytaj dalej