Nowe zagraniczne seriale w TV. Premiery seriali 2021 (lista 1-7 marzec)

1 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery seriali 2021
Źródło: pixabay.com

Początek wiosny obfitować będzie w premiery seriali 2021. Już od marca zobaczymy nowe sezony swoich ulubionych produkcji, jak i zupełnie nowe seriale. Na co zatem warto zwrócić uwagę, szukając serialowych nowości? Oto nasza lista zagranicznych premier z pierwszego tygodnia marca.

Flash
Premiera - 2 marca

Wspólna produkcja Berlanti Productions, DC Entertainment i Warner Bros doczekała się swojego siódmego sezonu. W nowych odcinkach główny bohater Flash grany przez Granta Gustina nadal będzie podejmował walkę ze złem w Central City. Nowy sezon to nowe intrygi oraz antagoniści. Serial jest do obejrzenia na platformie Netflix, HBO GO, Amazon Prime, a także Ipla.

Flash

New Amsterdam
Premiera - 2 marca

"New Amsterdam" to serial z gatunku dramat produkowany w USA. 2 marca odbędzie się premiera pierwszego z odcinków trzeciego sezonu serialu. Produkcja opowiada o losach doktora Maxa Goodwina (w tej roli Ryan Eggold), który zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w Stanach Zjednoczonych. Wraz ze swoimi współpracownikami dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom wyjątkową opiekę. Serial "New Amsterdam" można oglądać na platformie Netflix.

New Amsterdam

Pacific Rim: The Black
Premiera - 4 marca

Po filmach Pacific Rim (2013) oraz Pacific Rim: Rebelia (2018) twórcy zdecydowali się na produkcję pełnoprawnego serialu. Tym razem dwójka rodzeństwa postara się znaleźć swoich zaginionych rodziców, a także przeżyć w świecie opanowanym przez wrogie kaiju. Serial dostępny będzie na platformie Netflix.

Pacific Rim The Black

Królewska Straż
Premiera - 5 marca

Osoby posiadające wykupioną usługę HBO GO od 5 marca będą mogli obejrzeć animowany serial pt. "Królewska Straż". Produkcja opowiada o przygodach najszybszego zespołu ratunkowego w fikcyjnej krainie zwanej "Pięć Królestw". Zadaniem "Królewskiej Straży" jest opieka nad mieszkańcami krainy, a także radzenie sobie ze wszelkimi pojawiającymi się problemami. Propozycja ta może przypaść do gustu przede wszystkim najmłodszym odbiorcom.

Królewska Straż

Miasto Duchów
Premiera - 5 marca

Ten całkowicie nowy serial opowiada o grupie przyjaciół, która przeżywa wiele przygód, a także stara się rozwiązać liczne zagadki oraz odkryć historię miasta Los Angeles. Wszystko to dzieje się przy pomocy miejskich duchów, z którymi są w stanie rozmawiać. Serial można obejrzeć za pośrednictwem platformy Netflix.

Miasto Duchów

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Co warto zobaczyć w kinie? Filmowe premiery (1-7 marca)
Nowe polskie seriale w TV. Premiery seriali 2021 (lista 1-7 marzec)

Czytaj dalej