Nowe polskie seriale w TV. Premiery seriali 2021 (lista 1-7 marzec)

1 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery seriali 2021
Źródło: pixabay.com

Wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna. Zarówna ta atmosferyczna, kalendarzowa, jak i serialowa. Marzec to bowiem miesiąc, w którym swoje nowe sezony, jak i premiery ma wiele telewizyjnych produkcji. Jakie będą więc premiery seriali 2021 w pierwszym tygodniu marca? W poniższym zestawieniu przyjrzymy się bliżej polskim produkcjom.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny
Premiera - 1 marca

1 marca startuje już dziesiąty sezon paradokumentalnego serialu opowiadającego o pracy i życiu prywatnym policjantów z wydziału kryminalnego we Wrocławiu. Serial ten pojawił się na antenie TV4 w 2016 roku. Na przestrzeni lat zmieniała się jego obsada. Część policjantów odeszła a w ich miejsce pojawili się nowi śledczy. W 10 sezonie Sprawiedliwych będziemy mogli zaobserwować 4 pary śledczych. Transmisja nowych odcinków od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30.

Sprawiedliwi Wydział kryminalny

Gliniarze
Premiera - 1 marca

Z Wrocławia przenosimy się do Wrocławia, jednak cały czas pozostajemy w klimatach policyjnych. Od 1 marca wystartuje bowiem dziesiąty sezon popularnego serialu transmitowanego w telewizji Polsat. Nowe odcinki "Gliniarzy" będą pojawiać się od poniedziałku do piątku o 17:00.

Gliniarze

Komisarz Mama
Premiera - 3 marca

W środę 3 marca odbędzie się premiera zupełnie nowego serialu pt. Komisarz Mama. Główną rolę w nowej produkcji telewizji Polsat zagra Paulina Chruściel, która wcieli się w główną bohaterkę. W serialu pojawi się jeszcze wielu znanych aktorów takich jak: Wojciech Zieliński, Anna Dereszowska, Jakub Wesołowski, Anna Mucha, Krystian Wieczorek oraz Anna Matysiak. Serial będzie opowiadać o losach samotnej matki, która po rozstaniu z mężem podejmuje decyzję o powrocie do policji po 10 latach przerwy. Angażującą i trudną służbę próbuje pogodzić z wychowaniem czwórki dzieci, a także znalezieniem nowego życiowego partnera. Nowe odcinki pojawiać będą się co środę o godzinie 21:05.

Komisarz Mama

Przyjaciółki
Premiera - 4 marca

Doskonale znany widzom Polsatu serial pt. "Przyjaciółki" na wiosnę będzie miał już swój 17 sezon. Produkcja nadawana jest nieprzerwanie od 2012 roku, a główne role w niej należą do Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Magdaleny Stużyńskiej, a także Anity Sokołowskiej. Odcinki z nowego sezonu transmitowane będą w każdy czwartek o 21:05.

Przyjaciółki

Kowalscy kontra Kowalscy
Premiera - 6 marca

Zupełnie nowy serial opowiadać będzie o losach dwóch całkowicie odmiennych od siebie rodzin. Jedynym co tak naprawdę łączy obie te rodziny jest...to samo nazwisko. Podczas jednej z rutynowych wizyt w szpitalu drogi obu tych rodzin krzyżują się. Wszystko za sprawą fatalnej pomyłki, która miała miejsce kilkanaście lat temu w szpitalu. Okazuje się, że synowie obu rodzin zostali ze sobą zamienieni. Główne role w nowej produkcji zagrają Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Wojciech Mecwaldowski, Katarzyna Kwiatkowska, Patryk Cebulski oraz Jakub Zdrójkowski. Emisja serialu odbywać się będzie raz w tygodniu w sobotę o godzinie 20:05.

Kowalscy kontra Kowalscy

Piękni i bezrobotni
Premiera 6 marca

Kolejny z nowych serialów telewizji Polsat. Tym razem będzie to historia dwóch przyrodnich braci, których połączy...wspólny kredyt. Razem będą podejmować się przeróżnych prac aby zarobić na jego spłatę. Główne role w filmie należą do członków Kabaretu Moralnego Niepokoju - Roberta Górskiego oraz Mikołaja Cieślaka co gwarantuje wiele humoru w produkcji. "Piękni i bezrobotni" pojawiać się będą na antenie co sobotę o 21:05.

Piękni i bezrobotni

Stulecie winnych
Premiera 7 marca

W niedzielę 7 marca odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu "Stulecie winnych". Produkcja telewizji TVP będzie kontynuacją serialu w opraciu o sagę Ałbeny Grabowskiej. Nowe odcinki pojawiać się będą co niedziele o godzinie 20:15.

Stulecie winnych

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Nowe zagraniczne seriale w TV. Premiery seriali 2021 (lista 1-7 marzec)
Co warto zobaczyć w kinie? Filmowe premiery (1-7 marca)

Czytaj dalej