Netflix wie o Tobie wszystko. Aplikacja sama pobierze dla Ciebie filmy

23 Luty 2021 | Sebastian Kaniewski | Gadżety
Netflix
Źródło: Netflix

Netflix dzięki funkcji inteligentnego pobierania może pobierać kolejne odcinki twojego ulubionego serialu. Aplikacja poszła jednak o krok dalej. Od teraz nowa funkcja "Pobrane dla Ciebie" sama pobierze filmy i seriale na twojego smartfona na podstawie twoich zainteresowań.

Nowa funkcja, która została stworzona przez Netflixa nosi nazwę "Pobrane dla Ciebie". Aplikacja na bazie twojej historii oglądania będzie dobierać dla ciebie pasujące do algorytmu filmy i seriale. Produkcje zostaną zapisane w pamięci telefonu i będą dla ciebie dostępne niezależnie od statusu połączenia z siecią.

Netflix nie przestaje się rozwijać. I bardzo dobrze!

Netflix

Nową funkcję w każdej chwili można wyłączyć. W trakcie jej działania możecie wybrać, ile GB chcecie poświęcić na wybrane dla was filmy i seriale. Do wyboru dostępne są opcje 1, 3 lub 5 GB. Funkcja dostępna jest już na całym świecie dla użytkowników Androida. Jak na razie użytkownicy iOSa będą musieli na nią jeszcze trochę poczekać.

Netflix w dalszym ciągu stawia na dalszy rozwój, za co platformie należą się duże słowa platformy. Pamiętamy przecież, że kilka miesięcy temu Netflix stworwzył funkcję, która umożliwia odsłuchiwania filmów, zamiast ich oglądania, co pozwala zaoszczędzić sporo na transferze internetu.

Czytaj dalej