Netflix rozpoczął produkcję nowego wysokobudżetowego filmu

17 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Internet
The Gray Man Netflix film 2021
Źródło: in.mashable.com

Netflix's The Gray Man jest thrillerem akcji opartym na powieści Marka Greaneya z 2009 roku o tym samym tytule i oczekuje się, że będzie to początek franczyzy na skalę Jamesa Bonda. W rolach głównych pojawią się: Ryan Gosling, Chris Evans, a także Jessica Henwick, Wagner Moura, Ana de Armas, Julia Butters, Regé-Jean Page, Billy Bob, Alfre Woodard oraz Callan Mulvey.

Pierwsze informacje o filmie pojawiły się tym tygodniu

We wtorek bracia Russo zatweetowali ze swojego wspólnego konta post zawierający zdjęcie tablicy klapowej opisany jako "Dzień 1...#TheGrayMan". Tweet potwierdza również, że pracujący przy sześciu częściach filmu Szybcy i Wściekli Stephen F. Windon będzie autorem zdjęć do filmu The Gray Man. Bracia Russo zajmą się reżyserią na podstawie scenariusza ukończonego przez ich współpracowników z Endgame - Christophera Markusa i Stephena McFeely'ego. The Gray Man jest produkcją AGBO Russo i Roth/Kirschenbaum Films dla platformy Netflix.

W głównych rolach Ryan Gosling oraz Chris Evans

Ryan Gosling wcieli się w postać byłego agenta CIA i niezależnego zabójcę o imieniu Court Gentry, który jest ścigany przez kolegę z CIA - Lloyda Hansena. W tej roli wystąpi Chris Evans. Jak twierdzą sami twórcy, pomysł na ten film polega na stworzeniu franczyzy i zbudowaniu całego uniwersum, z Ryanem w jego centrum.

The Gray Man Netflix film

Czy to będzie najdroższy film Netflixa?

The Grat Man będzie dla Netflixa jedną z największych produkcji, których budżet ma przekroczyć 200 milionów dolarów. Do tej pory najdroższym filmem na platformie Netflix jest "Irlandczyk". Ta świetna saga kryminalna Martina Scorsese z Robertem De Niro, Alem Pacino i Joe Pesci kosztowała Netflix od 160 do 250 milionów dolarów. Nieco mniejszy, ale również imponujący budżet ma jeszcze niewydany film "Red Notice". Jego budżet według podań wyniósł od 160 do 200 milionów dolarów.

The Gray Man został pierwotnie ogłoszony w lipcu ubiegłego roku. Prace nad filmem miały pierwotnie rozpocząć się w styczniu na terenie Los Angeles. Ostatecznie zostały przesunięte o kilka miesięcy.

The Gray Man Netflix film

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Claire i Leon w obsadzie animowanego serialu Resident Evil na Netflix
Gracze Dota 2 zebrali ponad 25 tysięcy dolarów, aby naprawić samouczek
Premiery seriali 2021. Co nowego w trzecim tygodniu marca?

Czytaj dalej