Najnowsze premiery gier na urządzenia mobilne (15-21.03)

15 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Mobile
Premiery gier gry mobilne 2021
Źródło: pixabay.com

Gracze coraz chętniej patrzą przychylniejszym okiem na mobilne produkcje. Nic w tym dziwnego, ponieważ ich poziom w ostatnim czasie znacznie wzrósł. Jakie premiery gier mobilnych odbędą się w obecnym tygodniu?

Dungeon of the Endless: Apogee – 16 marzec (iOS / Android)

Dungeon of the Endless: Apogee to nowa edycja gry wydanej ówcześnie w 2014 roku. Jest to RPG z elementami rogulike i tower defense. W edycji Apogee gracze otrzymują zarówno główną grę, jak i pięć wydanych do niej pakietów DLC: Deep Freeze , Death Gamble, Rescue Team, Organic Matters oraz Bookworm. Za jej opracowanie odpowiadają pracownicy firmy Amplitude Studios. Wydawcą gry jest natomiast firma Playdigious.

Akcja gry osadzona jest w uniwersum znanym z gier strategicznych Endless Space i Endless Legend i stanowi swoisty fabularny łącznik pomiędzy nimi. Gracze wcielają się w rolę wyrzutków, którzy na pokładzie statku więziennego Success zostali wysłani na jedną z nieskolonizowanych planet w układzie Auriga. Statek ulega jednak zniszczeniu podczas próby lądowania, a niedoszli więźniowie, zamknięci w kapsułach ratunkowych, trafiają do podziemnej placówki. Następnie muszą przedostać się przez lochy pełne niebezpieczeństw.

Dungeon of the Endless Apogee gra mobilna

Cobra Kai: Card Fighter – 19 marzec (iOS / Android)

Cobra Kai: Card Fighter to gra karciana oparta na znanym serialu Cobra Kai, będącym kontynuacją filmowej serii Karate Kid. Gra pozwala graczom toczyć turowe pojedynki z udziałem wojowników należących do szkół sztuk walki Miyagi-Do Karate i Cobra Kai. Produkcja została opracowana przez studio Gamaga. Wydawcą gry jest Boss Team Games.

Cobra Kai Card Fighter gra mobilna

Doctor Who: The Lonely Assassins – 19 marzec (iOS / Android)

Doctor Who: The Lonely Assassins to przygodowa gra fabularna z elementami horror. Akcja rozgrywa się w uniwersum znanego brytyjskiego serialu telewizyjnego Doctor Who. W grze wykorzystano pomysły z poprzednich gier malezyjskiego niezależnego studia Kaigan Games. Choć gra powstała głównie z myślą o urządzeniach mobilnych, zostanie ona wydana również na PC oraz Nintendo Switch. Fabuła gry rozgrywa się w Wester Drumlins, czyli niezamieszkanej posiadłości znanej z jednego z najlepszych odcinków w historii Doctora Who, zatytułowanego Blink. Aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia, gracz musi współpracować z kultowymi postaciami, takimi jak Petronella Osgood i Larry Nightingale.

Doctor Who The Lonely Assassins gra mobilna gra komputerowa

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Najgłośniejsze premiery gier trzeciego tygodnia marca (15-21.03)
Kompedium wiedzy o trybie River Raids w Assasin's Creed
Wirtualny symulator życia. Jak zmieniało się The Sims na przestrzeni lat

Czytaj dalej