Najgłośniejsze premiery gier trzeciego tygodnia marca (15-21.03)

15 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery gier 2021 steam ubisoft origin
Źródło: pixabay.com

Nowy tydzień to czas na kolejne premiery gier. Chociaż wydawcy najczęściej decydują się wypuścić na rynek na swój produkt, w okolicach weekendu to znajdują się również tacy, którzy robią to w środku tygodnia. W poniższym zestawieniu przedstawimy 3 najgłośniejsze premiery, jakie będą miały miejsce w tym tygodniu. Tytuły te wyjdą odpowiednio we wtorek i czwartek. Jakich produkcji mogą spodziewać się gracze?

Mundaun – 16 marzec (PC / PS4 / PS5 / XONE / XSX)

Mundaun to gra przygodowa z gatunku survival horror. Produkcja została stworzona przez niezależne studio Hidden Fields i charakteryzuje się monochromatyczną, ręcznie rysowaną grafiką. Akcja Mundaun rozgrywa się w alpejskiej dolinie. Gracz wciela się w bohatera, który przybywa w to miejsce po raz pierwszy od dzieciństwa. Wszystko po to, aby rozwiązać zagadkę śmierci w ognisku swojego dziadka. Na miejscu protagonista odkrywa, że Mundaun nawiedzane jest rozwiązać zagadkę śmierci w ognisku swojego dziadka. Na miejscu protagonista odkrywa, że Mundaun.

mundaun gra komputerowa z gatunku horror

R.B.I Baseball 21 – 16 marzec (PC / PS4 / XONE / XSX / Switch / Mobilne)

R.B.I. Baseball 21 to gra zręcznościowa dla miłośników baseballu oparta na licencji MLB. W produkcji dostępne są więc prawdziwe drużyny i zawodnicy, ze składami aktualizowanymi w czasie rzeczywistym. Najnowsza odsłona serii została wzbogacona o nowe funkcje, które pozwalają na jeszcze bardziej realne przeżycia w drodze do zdobycia trofeum. Tytuł został opracowany przez studio Major League Baseball Advanced Media.

R.B.I Baseball 21 sportowa gra komputerowa

Mr. Prepper – 18 marzec (PC)

Mr. Prepper to gra przygodowo-symulacyjna stworzona przez niezależny zespół Rejected Games. Co ciekawe wydawcą jest polska firma PlayWay. Akcja Mr. Prepper rozgrywa się w fikcyjnym państwie, którego obywatele muszą żyć zgodnie z zasadami ustalonymi przez totalitarny rząd. Każda osoba, która zdecyduje się na przekroczenie wyznaczonych z góry zasad, znika bez żadnego śladu. Na domiar złego nad krajem wisi widmo atomowej apokalipsy. Gracz podczas rozgrywki wciela się w rolę człowieka, który w swojej podziemnej kryjówce przygotowuje się do przejęcia kontroli nad sytuacją i przełamania status quo.

Mr. Prepper gra komputerowa 2021

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Twierdza: Władcy Wojny - nowa odsłona znanej strategicznej gry
Kompedium wiedzy o trybie River Raids w Assasin's Creed
Wirtualny symulator życia. Jak zmieniało się The Sims na przestrzeni lat
Powiew świeżości w serii Yakuza. Recenzja Yakuza: Like a Dragon
Gra która daję radę! Recenzja produkcji Twierdza: Władcy Wojny

Czytaj dalej