Nowy Wiedźmin 3 wkrótce zostanie ogłoszony! Są nawet pierwsze "screenshoty"

27 Czerwiec 2021 | Maciej Jędrusik | Gry
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Źródło: YouTube

Wszyscy fani Wiedźmina mogą powoli zacierać ręce. Według najświeższych przecieków, już na zbliżającej się wielkimi krokami imprezie WitcherCon, zostanie zapowiedziany Wiedźmin 3: Dziki Gon w next-genowej wersji na konsole Microsoft Xbox Series X i PS5.

Organizatorzy WitcherCon zapowiadają, że będzie to wieloformatowe wydarzenie poświęcone jakże wspaniałemu wiedźmińskiemu światu. Na imprezie będzie można posłuchać o ciekawostkach i procesie powstawania gier i serialowej produkcji oraz niewyemitowanego jeszcze anime, uczestniczyć w panelach dyskusyjnych z twórcami gier i serialu oraz panelach tematycznych o legendach, bestiariuszu i historii uniwersum

Bez wątpienia otrzymamy nowy zwiastun zapowiadający drugi sezon serialu Netflix, ale w programie pojawią się również reprezentanci studia CD Projekt RED. Polski zespół nie ogłosi wprawdzie nowej wersji bestsellerowej serii, ale na Twitterze pojawiła się właśnie inna, bardzo ciekawa informacja, którą szczególnie zainteresowani będą posiadacze najnowszej generacji konsol - PlayStation 5 i Xbox Series X | S. W miniony piątek w sieci udostępniono nowy zwiastun wydarzenia WitcherCon, podczas którego ujawnione zostaną nowe informacje związane z grami oraz serialem "Wiedźmin" na Netflix.

Wiedźmin

Dociekliwi gracze skrupulatnie przeanalizowali oczywiście cały materiał, na którym zobaczyć można m.in. wampirzycę Bruxę, Biesa oraz Klucznika z dodatku Serca z Kamienia. Szczególną uwagę zwróciły jednak zamazane zdjęcia, co może wskazywać jasno na to, że już niebawem na rynek trafi next-genowa wersja gry, zoptymalizowana pod kątem konsol najnowszej generacji. Jak to będzie wyglądało, dowiemy się już podczas eventu WitcherCon, który wystartuje 9 lipca. Szczerze powiedziawszy, sami nie możemy się już doczekać prezentacji "Wieśka" na PS5 i Xbox Series X. Na pewno będzie wyglądało to obłędnie!

Czytaj dalej