WitcherCon zbliża się wielkimi krokami! Wiemy coraz więcej o tej imprezie

25 Czerwiec 2021 | Maciej Jędrusik | Premiery
WitcherCon
Źródło: WitcherCon

WitcherCon to wydarzenie online w całości poświęcone uniwersum Wiedźmina. Na kanałach Netflixa, CDPR, Twitchu i YouTubie odbędą się dwie transmisje na żywo – 9 lipca o godz. 19:00 i 10 lipca o godz. 03:00. Żaden prawdziwy fan Geralta i spółki nie może tego przegapić!

Organizatorzy zapowiadają, że będzie to wieloformatowe wydarzenie poświęcone jakże wspaniałemu wiedźmińskiemu światu. Na imprezie będzie można posłuchać o ciekawostkach i procesie powstawania gier i serialowej produkcji oraz niewyemitowanego jeszcze anime, uczestniczyć w panelach dyskusyjnych z twórcami gier i serialu oraz panelach tematycznych o legendach, bestiariuszu i historii uniwersum.

Na uczestników tego wspaniałego wydarzenia czekają też materiały zza kulis i nowości. Co jednak może odrobinę zawieść oczekiwania fanów, organizatorzy zastrzegają, że w trakcie WitcherConu nie zostanie zapowiedziana żadna nowa gra z serii.

Witcher

Cieszy natomiast fakt, że w końcu swoje siły łączą twórcy świetnie przyjętego serialu i będącej światowym hitem gry video. Jeśli więc wszystko pójdzie zgodnie z planem, czeka nas prawdziwa moc atrakcji. Najprawdopodobniej w końcu zobaczymy pełny zwiastun drugiego sezonu kręconego przez Netflix serialu, oraz poznamy datę jego premiery. WitcherCon będzie odbywał się wirtualnie; 9 lipca od godziny 19:00 i 10 lipca od 03:00 rano na kanale Youtube Netflixa. Przyznamy szczerze, że sami już nie możemy się doczekać tego eventu!

Czytaj dalej