Xbox Game Pass otrzyma ogromny zestaw gier! Gracze mogą zacząć zacierać ręce

20 Czerwiec 2021 | Maciej Jędrusik | Gry
Xbox Game Pass
Źródło: Microsoft

Wszyscy ci, którzy mają wykupioną usługę Xbox Game Pass mogą powoli zacierać ręce. W najbliższym czasie do usługi trafi masa na prawdę świetnych tytułów. Sami już nie możemy się doczekać.

Microsoft ani nie przestaje zaskakiwać graczy, ani tym bardziej nie przestaje swoimi działaniami zachęcać do wykupienia swojej flagowej usługi - Xbox Game Pass. "Zieloni" zaprezentowali właśnie bardzo rozbudowany zwiastun, na którym możemy zobaczyć całe mnóstwo gier, które lada moment trafią do – na liście nie brakuje mocnych tytułów AAA oraz intrygujących niezależnych pozycji.

Katalog gier dostępnych w ramach abonamentu Xbox Game Pass zmienia się bardzo dynamicznie. Po przejęciu ZeniMax Media przez Microsoft szybko trafiło do niego 20 tytułów powstałych pod skrzydłami Bethesdy. Na tym jednak nie koniec, bo właśnie pojawiły się kolejne. I to nie byle jakie! Już na Xbox & Bethesda Games Showcase otrzymaliśmy ciekawą listę nowych gier zmierzających do usługi, a Microsoft chce mieć pewność, że gracze będą przygotowani na wszystkie nadciągające pozycje. Firma przygotowała więc rozszerzony zwiastun przedstawiający tytuły, które w następnych tygodniach lub miesiącach zadebiutują w Xbox Game Pass.

Na liście znalazły się takie perełki jak:

- Warhammer 40,000: Darktide
- Slime Rancher 2
- Sable
- Hades
- The Gunk
- The Ascent
- Among Us
- STALKER 2
- Atomic Heart
- Bloodroots
- Hello Neighbor 2
- Replaced
- Roboquest
- Somerville
- Shredders
- Medieval Dynasty
- Dungeons and Dragons: Dark Alliance

Równie dobrze zapowiada się przyszło rok - wtedy właśnie w ręce graczy trafią tak doskonałe tytuły jak m.in. S.T.A.L.K.E.R. 2, Outer Worlds 2 czy A Plague Tale: Requiem.

Gry na premierę w Xbox Game Pass w roku 2022:

- A Plague Tale: Requiem
- Atomic Heart
- Redfall
- Eiyuden Chronicle Hundred Heroes
- Eiyuden Chronicle Rising
- Contraband
- Party Animals
- Replaced
- Slime Rancher 2
- Somerville
- S.T.A.L.K.E.R. 2
- Starfield
- Outer Worlds 2

Czytaj dalej