Słuchawki z wbudowanym tłumaczem to nie wynalazek przyszłości. Są już na rynku i spisują się świetnie!

11 Czerwiec 2021 | Maciej Jędrusik | Gadżety
Słuchawki z tłumaczem języków
Źródło: Indiegogo

W dzisiejszych czasach możliwości komunikacji są niemal nieograniczone. Wystarczy jeden telefon, wideokonferencja, czy kilkugodzinny lot samolotem, aby porozmawiać z kimś z drugiego końca świata. Niestety bardzo często zdarza się, że osoby z innych krajów nie mówią nawet w tak powszechnym już języku jak angielski. I tutaj wchodzą one - całe na biało.

Od zarania dziejów ludzie próbują łamać bariery językowe i komunikacyjne. Na szczęście żyjemy w czasach, w których zaawansowane technologie znacząco ułatwiają nam życie w tym aspekcie. Wystarczy zainstalować w smartfonie odpowiednią aplikację, która bez większych problemów przetłumaczy na nasz język wszystko, co tylko byśmy chcieli. Teraz jednak nie będzie nawet potrzeby wyciągania telefonu z kieszeni czy torebki. Wszystko za sprawą słuchawek Timekettle M2 Translation Earbuds, które mają wbudowany translator. I to nie byle jaki.

Słuchawki douszne Timekettle M2 Translation Earbuds to wyjątkowe urządzenie, które może pomóc użytkownikom w ich potrzebach związanych z tłumaczeniem na żywo. Jako para wkładek dousznych Timekettle M2 nie tylko zapewnia wysoką jakość dźwięku, ale także pomaga w tłumaczeniu różnych języków w trybie offline. Tak, dobrze przeczytaliście - offline. Nie ma potrzeby szukania sygnału Wi-Fi aby przetłumaczyć mowę np. z angielskiego na hiszpański, francuski, chiński, koreański, rosyjski i japoński. W trybie online urządzenie staje się jednak jeszcze bardziej zaawansowane i może przetłumaczyć 40 dodatkowych języków wraz z 93 różnymi akcentami.

Timekettle M2 Translation

Jak to działa? To proste!

Moc tłumaczenia słuchawek Timekettle M2 Translation Earbuds pochodzi z aplikacji z tłumaczem AI, korzystającym z 4 różnych silników tłumaczeniowych, które przechwytują rozmowy z bardzo dużą dokładnością, a następnie tłumaczą je w czasie rzeczywistym. Zatem wystarczy zainstalować dedykowaną aplikację w telefonie, a następnie założyć słuchawki. To wszystko - kiedy ktoś do nas podejdzie i zacznie mówić w innym języku, wszystko będzie tłumaczone na żywo.

Timekettle M2 Translation

Oczywiście sprzęt posiada wbudowane mikrofony z adaptacyjną redukcją szumów, aby wyraźnie rejestrować dźwięk i zapewniać skuteczne tłumaczenie. Dodatkowo jak zapewnia producent, słuchawki zapewniają jakość dźwięku Hi-Fi i niemal idealnie nadają się do słuchania muzyki - nawet przez 6 godzin bez przerwy. Oczywiście w zestawie znajduje się również etui, które jednocześnie jest bezprzewodową ładowarką. Dzięki temu możemy wydłużyć czas działania Timekettle M2 Translation Earbuds na baterii nawet do 24h. Co więcej - sprzęt jest wodoodporny, więc można bez obaw używać go podczas deszczu czy nawet pływania. No dobrze, ale zastanawiacie się zapewne ile takie "cudeńko" może kosztować? Niewiele - producent wycenił urządzenia na zaledwie 89 dolarów czyli w przeliczeniu około 330 zł.

Czytaj dalej