Xbox Game Pass w tym miesiącu zaskoczy. W gratisie będzie kilka perełek!

2 Czerwiec 2021 | Maciej Jędrusik | Gry
Xbox Game Pass
Źródło: pl.freepik.com

Wszyscy ci, którzy mają wykupioną usługę Xbox Game Pass mogą powoli zacierać ręce. W tym miesiącu Microsoft naprawdę bardzo się postarał, a co za tym idzie w ręce graczy trafią bardzo ciekawe tytuły.

Oferta Xbox Game Pass na czerwiec 2021 została właśnie zaprezentowana przez Microsoft. Wstępna lista gier nie jest może powalająca, ale należy pamiętać, że to dopiero początek. "Zieloni" w drugiej połowie miesiąca dorzucą do swoje sztandarowej usługi kolejne, zapewne równie ciekawe tytuły, które pochłoną graczy na długie godziny. Jednak teraz skupmy się na tym, co dostaniemy na start.

Pierwsza, arcyciekawa produkcja stajni Red Hook to jedna z nowych propozycji Microsoftu na czerwiec. Mowa tutaj oczywiście o fenomenalnym Darkest Dungeon czyli tytule, który po prostu trzeba znać. Ten wciągający jak bagno RPG niedługo doczeka się kontynuacji, dlatego jest to doskonała okazja aby go ograć i przygotować się na kolejną część. Tym bardziej, że gra zapewnia nawet kilkadziesiąt godzin świetnej zabawy.

Darkest Dungeon

Kolejną pozycją wartą odnotowania jest tutaj niewątpliwie For Honor. Jeśli jesteście zatem fanami siekania mieczami, toporami, halabardami, sztyletami, katanami i innymi ustrojstwami wszystkiego, co się rusza, to ta gra z pewnością przypadnie wam do gustu. Tym bardziej, że łączy w sobie naprawdę świetny klimat z bardzo dobrą grywalnością. Oprócz tego w ręce graczy na samym początku czerwca wpadnie również Blackbone i The Wild At Heart.


For Honor

Ponieważ gry w modelu subskrypcyjnym rotują, 15 czerwca z platformy znikną natomiast: Ace Combat 7: Skies Unknown, Night Call, West of Dead, Wizard of Legend i Observation.

Pierwsza lista gier, które trafią w czerwcu do usługi Xbox Game Pass:

  • The Wild At Heart (Chmura) – już dostępne w usłudze
  • For Honor (Konsole) – od 3 czerwca
  • Backbone (PC) – od 8 czerwca
  • Darkest Dungeon (Konsole, PC, Chmura) – od 10 czerwca
Czytaj dalej