Zamówienia przedpremierowe na Ghost of Tsushima na PC są anulowane w ponad 170 krajach

Jak informuje engadget.com, osoby, które zamówiły w przedsprzedaży wersję Ghost of Tsushima Director’s Cut na PC w krajach, które nie mają dostępu do PlayStation Network (PSN), zostały w miniony weekend powiadomione, że ich zamówienia zostały anulowane.

Zamówienia przedpremierowe na Ghost of Tsushima na PC są anulowane w ponad 170 krajach
Podaj dalej

Ghost of Tsushima to kolejna gra, zmierzająca na komputery osobiste. Premiera dzieła Sucker Punch Productions zaplanowana została na 16 maja, jednak kilka dni przed debiutem zdecydowano się zablokować dostęp do tytułu w ponad 170 krajach. Większość państw wymienionych jest w poniższym screenie. Powodem tej dziwnej decyzji Sony jest brak dostępu do PlayStation Network we wszystkich zablokowanych krajach.

fot.: Engadget

Tym samym Sony ogranicza sprzedaż swojego tytułu, nie pozwalając wielu graczom legalnie kupić Ghost of Tsushima Director’s Cut na PC. Ten ruch wydaje się absurdalny i zamiast wypracować jakieś rozwiązanie, japońska firma woli ograniczyć sprzedaż swojej gry. Przypominamy, że Ghost of Tsushima Director’s Cut na PC zadebiutuje już 16 maja 2024 roku. Edycja zawiera pełną wersję gry, dodatek Iki Island oraz tryb współpracy Legends.

Przeczytaj również