Mysz do G502 X PLUS firmy Logitech to dla graczy wybór niemal idealny. Pierwszy raz zastosowano w niej hyrbydowe przełączniki

G502 X PLUS to najnowszy dodatek do legendarnej rodziny G502. Zaprojektowana na nowo i wyposażona w najbardziej innowacyjne technologie do gier, w tym nasze pierwsze hybrydowe przełączniki LIGHTFORCE, profesjonalną technologię łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED, podświetlenie LIGHTSYNC RGB i czujnik optyczny 25K. G502 X PLUS jest również kompatybilna z technologią POWERPLAY – więc nigdy nie zabraknie jej zasilania.

Mysz do G502 X PLUS firmy Logitech to dla graczy wybór niemal idealny. Pierwszy raz zastosowano w niej hyrbydowe przełączniki
Podaj dalej

LIGHTFORCE – hybrydowe przełączniki, które robią różnicę

Technologia LIGHTFORCE to pierwsze w pełni hybrydowe gamingowe przełączniki do myszy, które pozwalają połączyć szybkość optyki i mechaniczne doznania. Przełączniki LIGHTFORCE są w pełni optycznymi i mechanicznymi wyzwalaczami, zaprojektowanymi tak, aby wrażenia z gry były jeszcze lepsze. Wynik to najlepsza wydajność do gier z niespotykaną wcześniej szybkością, precyzją i niezawodnością – i niezwykle konkretnym odczuciem aktywacji.

Zalety optycznej i mechanicznej aktywacji łączą się i układają w niespotykane wcześniej wrażenia gamingowe podczas prowadzenia rozgrywki. Dodatkowo przełączniki hybrydowe LIGHTFORCE zapewniają niezawodną aktywację o ultraniskim opóźnieniu i najlepsze cechy rozwiązań mechanicznych dla wyraźnych, odczuwalnych kliknięć.

fot.: Logitech G

Prędkość optyki

Optyczne wykrywanie kliknięć wykorzystuje prędkość światła do uzyskania niemalże natychmiastowego czasu reakcji. Pozwala to zmniejszyć opóźnienie, zwiększając jednocześnie niezawodność. Inną zaletą optyki jest dłuższa żywotność przełącznika, ponieważ nie zużywa się w ten sam sposób, co zwykły przełącznik mechaniczny. Co jednak najważniejsze, gracze mogą poczuć dokładny moment aktywacji dzięki kompletnemu przełącznikowi mechanicznemu ze sprężyną i podkładką kontaktową. Konkretne odczucie naciśnięcia wraz z dźwiękiem dają pewność, że kliknięcie zostało wykonane.

Kolejny przełom w gamingu?

Logitech G cały czas opracowuje przodujące w branży technologie gamingowe. Firma dodaje nowatorskie przełączniki hybrydowe LIGHTFORCE do rodowodu liderów branży: technologii łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED klasy profesjonalnej, czujnika HERO 25K z submikronowym śledzeniem, rozwiązania ciągłego ładowania bezprzewodowego POWERPLAY i wielu innych. Dzięki temu wrażenia z gry są nie do przebicia.

Przeczytaj również