Jutro pierwsze Nintendo Direct w tym roku. Jakich niespodzianek możemy się spodziewać?

Nintendo Direct to seria transmisji, podczas których zapowiadane są nowości oraz nadchodzące gry na konsole od Big N. „Czerwoni” ogłosili, że kolejna odsłona ND odbędzie się już jutro. Gracze mogą spodziewać się wielu nowości, bowiem Nintendo zapowiedziało, że zaprezentuje gry na Switcha, które pojawią się w pierwszej połowie tego roku.

Jutro pierwsze Nintendo Direct w tym roku. Jakich niespodzianek możemy się spodziewać?
Podaj dalej

Chociaż Nintendo regularnie organizuje prezentacje w formie Nintendo Direct, ta jest potencjalnie bardziej znacząca niż zwykle. W zeszłym tygodniu Microsoft ogłosił oczekiwaną, ale wciąż zaskakującą informację , że rozpocznie wydawanie niektórych swoich tytułów na „inne konsole”. Trudno tego nie zinterpretować jako gier zmierzających na Switcha (a także Sony PlayStation 5).

Fot. Nintendo Switch

Nintendo twierdzi, że będzie to 25-minutowa prezentacja, więc jest szansa, że ​​usłyszymy także o grach innych twórców. Wszyscy jednak liczą na to, że dostaniemy jak najwięcej wiadomości na temat gier, które Microsoft zamierza przenieść na Switcha.

Microsoft powiedział tylko, że wypuści cztery gry na inne platformy, ale nie podał ich nazw. Spekuluje się, że chodzi o Hi-Fi Rush , Sea of ​​Thieves , Halo i Gears of War. Na te dwie ostatnie pozycje fani Nintendo czekają chyba najmocniej. Być może dowiemy się również czegoś więcej na temat konsoli Switch 2, która rzekomo ma pojawić się na rynku w 2026 roku.

Przeczytaj również