Microsoft wziął się za naprawę uciążliwego błędu w Windows 10

16 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Internet
Microsoft
Źródło: Microsoft

Kilka dni temu pojawiła się aktualizacja dla Windows 10. Spowodowała jednak powstanie nieoczekiwanego błędu, nad którym Microsoft już pracuje. W czym problem?

Użytkownicy po wprowadzeniu aktualizacji mieli uwagi, że w przypadku korzystania z funkcji drukowania oprogramowanie Microsoftu zgłasza BSOD, a komputer momentalnie się zawiesza. Jedynym rozwiązaniem tego błędu było ponowne uruchomienie sprzętu, a i ten sposób czasem nie zdawał egzaminu.

Microsoft wprowadza poprawki do aktualizacji

Windows 10

Niektóre osoby w ten sposób zostały pozbawione możliwości drukowania dokumentów, co jest z pewnością na dłuższą metę bardzo uciążliwe. Microsoft zdecydował się wydać nowy zestaw poprawek, który ma naprawić potencjalne problemy z działaniem drukarek oraz drukowaniem plików.

Nowe aktualizacje powinny być już dostępne na większości komputerów. Jeśli i was spotkał w przeszłości ten problem, wystarczy wejść w Ustawienia i "Aktualizacje", aby sprawdzić, czy poprawka jest już dla was dostępna.

Problem może się jeszcze pojawiać

Windows 10

W starszych oprogramowaniach nadal mogą pojawiać się wyżej opisane przez nas problemy. Wówczas najlepiej zainstalować aktualizacje i cieszyć się bezproblemowym korzystaniem z drukarki i komfortowym drukowaniem dokumentów.

Czytaj dalej