Gabe Newell już tak nie wygląda. Założyciel Valve jest nie do poznania

Gabe Newell, znany wśród internautów również jako Lord Gaben, to człowiek odpowiedzialny za takie marki jak Steam czy Valve.  Teraz otoczony kultem graczy Amerykanin, który odcisnął swoje piętno na świecie gier wideo, kompletnie wszystkich zaskoczył.

Gabe Newell już tak nie wygląda. Założyciel Valve jest nie do poznania
Podaj dalej

Gabe Newell jest nie do poznania

Fani, którym Gabe Newell jest znany między innymi z faktu, że razem z Mikiem Harringtonem sfinansowali produkcję gry Half-Life, są zaskoczeni radykalnymi zmianami w wyglądzie twórcy serwisu Steam.

Lord Gaben schudł tak bardzo, że wielu fanów dosłownie go nie rozpoznało. Zmiany w jego wyglądzie są radykalne od czasu, gdy pojawił się na The International 2023. Użytkownicy mediów społecznościowych zwracali uwagę, że nie tylko schudł, ale także zmienił fryzurę. Co więcej, nie kryją zachwytu i podkreślają, że zmiana wyszła na korzyść Newellowi. Wygląda teraz zdrowiej i młodziej.

GabeN’s Amazing Weight Loss
byu/Ravenbtw inSteam

Najbardziej znana postać z branży postawiła na reżim i bycie fit

Gabe Newell z Valve jest teraz prawie nie do poznania po nowym reżimie fitness. Zszokowani fani mówią: „To zupełnie inna osoba”.
Jego zdjęcie trafiło na Reddit, a jeden post otrzymał 58 000 głosów pozytywnych i ponad 2000 komentarzy. Fani nie mogą uwierzyć w jego metamorfozę.

– Czekaj, czy to naprawdę Gabe? Myślałem, że to po prostu ktoś, kto wygląda podobnie” – powiedział AdamCookie na Reddicie.

Nie jest tajemnicą, że Gabe Newell rzadko stawia się w centrum uwagi. Jednak spektakularna metamorfoza nie mogła przejść niezauważona.

Dla wielu utrata wagi Lorda Gabena stała się także powodem do żartów. Pojawiły się głosy, iż oznacza, że Half-Life 3 musi być w fazie rozwoju. Sam Newell nie skomentował swojej zmiany, ale w wieku 61 lat taka metamorfoza to szczególnie imponujący wyczyn. Zdjęcie nie jest żartem. Pojawiło na stronie firmy Starfish Neuroscience, której współzałożycielem jest Newell, i wydaje się całkowicie prawdziwe.

Przeczytaj również