Kultowy serial wraca do HBO. Zobacz, kiedy będzie dostępny

2 Marzec 2021 | Sebastian Kaniewski | Mobile
HBO
Źródło: HBO

Serial "Przyjaciele" wróci do HBO już w przyszłym miesiącu. Ten kultowy serial będzie można oglądać online w ramach opłaconej subskrypcji. Serial składa się z 236 odcinków, które wcześniej były dostępne na Netflixie.

W przeszłości to właśnie Netflix miał na swojej platformie wszystkie kultowe i najbardziej popularne seriale telewizyjne. Te czasy odeszły jednak do lamusa i takie produkcje jak "Przyjaciele" czy wcześniej "The Office" zniknęły z Netflixa. "Przyjaciele" tym samym wracają, tam skąd przybyli, czyli do serwisu HBO Max.

HBO ponownie przedstawi "Przyjaciół"

HBO

W Polsce serial będzie dostępny na HBO GO od 15 kwietnia. Wszystkie 236 odcinków wówczas zostanie dodanych do oferty platformy. Serial w przeszłości zdobył nagrody Emmy czy Złotego Globu, dlatego gwarantujemy - będzie na czym oko zawiesić. Widzowie po raz kolejny będą mogli obejrzeć swoich ulubieńców takich jak Rachel Green, Monica Geller czy Phoebe Buffay.

Aktualnie trwają prace nad odcinkiem specjalnym "Przyjaciół", który powinien pojawić się jeszcze w tym roku. W tym roku przypada również przemiana serwisu HBO GO na HBO Max, co pozwoli użytkownikom na jeszcze lepsze i bardziej komfortowe korzystanie z aplikacji.

To dopiero początek zmian

HBO

Globalizacja serwisów HBO z pewnością przełoży się na przyśpieszenie w Polsce premier oryginalnych treści HBO Max, które mimo upływu czasu, zazwyczaj trafiają do nas z lekkim opóźnieniem. Miejmy nadzieję, że już wkrótce to się zmieni.

Czytaj dalej