Kolejna grupa oszustów zbanowana w Call of Duty

17 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Call of Duty Warzone gra komputerowa fps
Źródło: android.com.pl

Call of Duty: Warzone to popularna gra akcji typu FPS. Twórcy Call of Duty: Warzone potwierdzili, że nowy banwave wyszedł 16 marca.

W lutym posypały się bany

W zeszłym miesiącu Call of Duty: Warzone zbanowało kilku graczy, a Raven Software zapowiada kolejne takie działania w niedalekiej przyszłości. Tweet zapowiadający bany został opublikowany 9 lutego, krótko po tym, jak miała miejsce kolejna gigantyczna fala banów. Nie było żadnych szczegółów na temat tego, ilu oszustów zostało zbanowanych tym razem, ale ogromny ban z początku lutego pożegnał około 60 tysięcy cheaterów.

Wraz z rozpoczęciem Warzone i Black Ops Cold War Season 2 pojawiło się kilka nowych błędów i hacków, które nękały graczy, w tym odradzający się glitch stymulujący Call of Duty: Warzone i dziwaczny exploit/glitch, który sprawiał, że mecze kończyły się przedwcześnie. Exploit glitch polega na przycinaniu mapy, aby strzelać do przeciwników z dołu mapy. Na całe szczęście Raven Software naprawiło ten błąd kilka dni temu. Aktor grający Marę nagrał na żywo dwóch streamerów na Twitchu, którzy oszukiwali w Warzone i obu ich zbanował, więc miło jest widzieć, że wobec nieuczciwych gracze wyciągane są odpowiednie konsekwencje.

Call of Duty Warzone gra wideo fps

Czym jest Call of Duty?

Call of Duty: Warzone to gra wideo free-to-play battle royale wydana 10 marca 2020 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Microsoft Windows. Gra jest częścią tytułu 2019 Call of Duty: Modern Warfare, ale nie wymaga jego zakupu i została wprowadzona podczas Sezonu 2 zawartości Modern Warfare. Warzone został opracowany przez Infinity Ward i Raven Software oraz opublikowany przez Activision. Warzone pozwala na walkę online w trybie multiplayer wśród 150 graczy, chociaż niektóre tryby gry ograniczone czasowo obsługują 200 graczy. Gra oferuje zarówno rozgrywkę międzyplatformową, jak i progresję między trzema grami.

Gra otrzymała ogólnie pozytywne recenzje od krytyków, przy czym mapy otrzymały szczególne pochwały. W maju 2020 roku Activision ogłosiło, że Warzone przekroczyło ponad 60 milionów pobrań w ciągu pierwszych dwóch miesięcy. W grudniu 2020 roku gra miała ponad 85 milionów graczy na całym świecie.

Call of Duty Warzone gra wideo fps

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

W tej okolicy straszy! Recenzja gry Mundaun
The Walking Dead na urządzeniach mobilnych? Nowa gra już zapowiedziana!
Fortinte: Szósty sezon będzie zawierał Larę Croft i Neymara
Mniejsze studia nie próżnują! Premiery gier od małych wydawców 16-21.03
Premiery seriali 2021. Co nowego w trzecim tygodniu marca?

Czytaj dalej