Samsung wprowadza do oferty dwa nowe tablety! Poznaj je bliżej

31 Maj 2021 | Krzysztof Lewandowski | Sprzęt
Samsung Galaxy Tab S7 FE
Źródło: news.samsung.com

Samsung zdaje sobie sprawę, że zainteresowanie tabletami jest duże, dlatego wprowadza dwa nowe modele: Tab S7 FE i Galaxy Tab A7 Lite.

Tablety wróciły do łask w ubiegłym roku, gdy praca zdalna zyskała na popularności. Dlatego zupełnie naturalne wydaje się wprowadzenie na rynek nowych modeli tego rodzaju urządzeń. Samsung postawił na sprawdzone rozwiązania, jednak dodał od siebie też kilka nowości. Między innymi głośniki Dolby Atmos. Ta najnowsza propozycja na rynku, jest dla wszystkich tych, którzy cenią sobie mobilność, łatwe wykonywanie wielu zadań, a także ciekawy styl.

Samsung Galaxy Tab S7 FE - dobry znajomy

Nowy tablet Galaxy Tab S7 FE w przystępnej cenie oferuje rozwiązania znane użytkownikom z modelu Tab S7. Przede wszystkim wyposażony jest w duży wyświetlacz – za sprawą przekątnej 12,4” urządzenie zapewnia nowy poziom rozrywki, efektywności i kreatywności. Tablet Galaxy Tab S7 FE zaprojektowano również, jako narzędzie pracy. Wchodzący w skład zestawu rysik S Pen pozwala w pełni wykorzystać duży wyświetlacz, by szybko i sprawnie realizować zadania. Teraz odręczne notatki można szybko zmienić w cyfrowy zapis na miarę XXI wieku. Wszystko dzięki aplikacji Samsung Notes, którą fani tego producenta znają z innych sprzętów. Zapiski można ponadto organizować przy pomocy automatycznych tagów, a inteligentne wyszukiwanie pozwala łatwo i szybko odnaleźć pożądaną notatkę – niezależnie od tego, czy została ona sporządzona odręcznie, czy przy użyciu klawiatury.

Dzisiaj cenną umiejętnością jest wielozadaniowość, dlatego tego samego oczekuje się od sprzętu, z którego korzystamy na co dzień. Jeśli realizacja danego projektu wymaga jednoczesnego korzystania z wielu zakładek lub aplikacji, nie ma powodu do obaw – najnowszy tablet Galaxy Tab S7 FE bez trudu radzi sobie z multitaskingiem. Widok podzielonego ekranu umożliwia pracę na trzech aplikacjach równocześnie, dzięki czemu użytkownik może na jednym ekranie przeglądać Internet, robić notatki i odtwarzać wideo. Panel przy krawędzi pozwala zapisać wygodny skrót do ulubionych dwóch lub trzech aplikacji, dzięki temu można uruchomić je błyskawicznie.

Galaxy Tab S7 FE poza wielozadaniowością, coraz większy nacisk kładzie się na efektywność pracy, dlatego wszyscy, którzy poszukują dodatkowych sposobów na zwiększenie efektywności pracy znajdą coś dla siebie. Dzięki Samsung DeX i klawiaturze Book Cover z tabletu można korzystać niczym z laptopa, podczas realizacji zadań ciesząc się interfejsem analogicznym do tego, jaki oferuje komputer. A rozwiązanie Drugi Ekran sprawi, że tablet Galaxy Tab S7 FE stanie się podczas pracy na komputerze dodatkowym ekranem – dzięki temu użytkownicy mogą zwiększyć swoją efektywność, korzystając z rozszerzonego widoku.

Samsung Galaxy S7

Tablety są również dla ludzi, którzy pracują w branżach kreatywnych, dlatego na pokładzie Samsunga Galaxy Tab S7 FE znajdziemy między innymi: Clip Studio Paint i Canvę, które współpracują z rysikiem S Pen, co przekłada się na idealnie płynne i wyraziste rysunki i projekty. Nowi użytkownicy otrzymują w prezencie bezpłatny, 6-miesięczny okres próbny na Clip Studio Paint, bez ograniczeń mogą zatem odkrywać swoje talenty i próbować swoich sił w tworzeniu cyfrowych dzieł sztuki. Z kolei osoby często robiące notatki ucieszy fakt, że także funkcja Noteshelf oferowana jest bez opłat. Dzięki temu przy pomocy rysika mogą oni tworzyć precyzyjne kolorowe zapiski.

Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Oferowany w przystępnej cenie najnowszy tablet Galaxy Tab A7 Lite to nieodłączny towarzysz pozwalający użytkownikom cieszyć się treściami i grami, również w czasie podróży. Ekran o przekątnej 8,7” oraz smukła, wytrzymała metalowa obudowa sprawiają, że tablet możemy komfortowo przenosić. Cienkie ramki wokół wyświetlacza i potężne podwójne głośniki z Dolby Atmos dodatkowo uatrakcyjniają odtwarzane filmy, programy czy gry.

Urządzenie oferuje mnóstwo miejsca na wszystkie ulubione treści użytkownika, dzięki pamięci wewnętrznej wynoszącej nawet 64 GB, którą przy pomocy karty MicroSD można rozszerzyć do 1 TB. Czterordzeniowy procesor gwarantuje, że treści zostaną płynnie i szybko odtworzone. Długodziałająca bateria, adaptacyjne szybkie ładowanie 15 W i opcjonalne LTE sprawiają, że Galaxy Tab A7 Lite doskonale sprawdza się zarówno podczas oglądania ulubionego serialu, jak i gamingu w drodze. Tablet dostępny jest w szarej i srebrnej wersji kolorystycznej.

Czytaj dalej