Samsung prezentuje nowoczesny model telewizora - The Sero

31 Maj 2021 | Krzysztof Lewandowski | Sprzęt
Samsung the Sera 2021
Źródło: news.samsung.com

Samsung zdaje sobie sprawę, że współczesne telewizory służą do czegoś więcej niż oglądania telewizji, dlatego najnowsza seria The Sero to idealna propozycja

The Sero to propozycja dla każdego, kto szuka telewizora prawdziwie smart, do oglądania telewizji oraz przeglądania Internetu, ponieważ niczym w smartfonie można obsługiwać go w pozycji poziomiej jak i pionowej. Samsung zadbał o to, żeby integracja ze wszystkimi jego innymi sprzętami, a także telefonem przebiegała błyskawicznie. Dla zwolenników systemów z logiem Androida lub tych znanych z produktów Apple też coś się znajdzie.

Połączenie z telefonem z systemem Android 5.1, a także iOS jest niezwykle proste i intuicyjne. Za pomocą funkcji takich jak, Smart View, Dotknij i Wyświetl czy AirPlay 2 w mgnieniu oka można wyświetlić materiały na ekranie The Sero. Obrotowy ekran pozwala oglądać treści ze smartfonu dokładnie tak, jak chcemy, z łatwością zmienimy orientację z pionowej na poziomą i odwrotnie. Obracając smartfon w dłoniach, telewizor analogiczne także zmieni swoje położenie. Ekran może także obracać się automatycznie, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Dzięki temu będziemy mogli przeglądać zdjęcia czy filmy z wakacji na dużym ekranie, a The Sero sam dopasuje się do wyświetlanego materiału i ustawi się w odpowiedniej orientacji.

Samsung Smart TV

Stwórz atmosferę w swoim wnętrzu

Na tym jednak nie kończą się możliwości telewizora The Sero. Kiedy akurat nie przeglądamy mediów społecznościowych, telewizor nie musi być tylko pustym, czarnym ekranem. Tryb portret przekształca telewizor w stylowy dodatek do wnętrza. Przykładowo w pozycji pionowej może zamienić się w atrakcyjny zegar albo wyświetlić zdjęcie bądź animowaną grafikę, która podkreśli nastrój i będzie pulsować w rytm ulubionej muzyki. Z kolei w orientacji poziomej o odpowiednią atmosferę i wystrój zadba Tryb Ambient+. Dzięki temu na ekranie wyświetlimy bieżące informacje czy muzyczne wizualizacje, które urozmaicą imprezy w gronie przyjaciół czy rodzinne kolacje.

Co ważne, do instalacji The Sero nie potrzeba dodatkowych mebli. Wbudowana stopa pozwoli na łatwe dopasowanie urządzenia do wnętrza. Z kolei za pomocą opcjonalnego Ruchomego Stojaka Sero, z łatwością można przemieścić ekran, w zależności od naszych potrzeb.

Moc kolorów i dźwięku


Ten mobilny telewizor oferuje nie tylko wyjątkowy design i możliwość rotacji ekranu, lecz także świetną jakość obrazu i dźwięku. The Sero dostarcza 100% Natężenie Kolorów i technologię znaną z telewizorów QLED. Oznacza to, że zobaczymy niezwykle wyraziste i nasycone kolory – niezależnie od tego czy bohater będzie znajdował się z ciemnej jaskini czy na środku słonecznej pustyni. Potężny Procesor Quantum 4K zadba o optymalizację w czasie rzeczywistym, zarówno obrazu, jak i dźwięku, dopasowując odpowiednie ustawienia. Ponadto telewizor został wyposażony w Inteligentne Skalowanie do 4K, dzięki czemu pozwoli oglądać ulubione treści, w tym np. starsze teledyski w jakości zbliżonej do 4K.

W The Sero zadbano także o wysoką jakość dźwięku – znacznie lepszą niż tę oferowaną przez smartfon. Telewizor został wyposażony Wielokanałowy Dźwięk 4.1. z funkcją Dolby Digital Plus o mocy 60W, dzięki czemu jest w stanie dostarczyć czyste i donośne brzmienie, zapewniając wyjątkowe wrażenia. Głośniki umieszczone są w przedniej części obudowy telewizora, dzięki czemu dźwięk trafia wprost do słuchacza, nie napotykając po drodze żadnych przeszkód. Ponadto urządzenie oferuje muzyczny wizualizator, który reaguje na każdy beat piosenki, tworząc interesujące efekty na ekranie.

Czytaj dalej