ThinkSmart Hub 500 - idealny terminal do wirtualnych konferencji

26 Kwiecień 2021 | Krzysztof Lewandowski | Sprzęt
ThinkSmart Hub 500 wideokonferencje
Źródło: lenovo.com

Gadżety, które pomagją prowadzić wirtualne spotkania, są dzisiaj na wagę złota. Udostępnianie ekranu, mikrofon i wiele funkcji ma ThinkSmart Hub 500.

Aktualnie prowadzenie wideorozmowy jest bardzo popularne. Ludzie po przejściu na pracę zdalną nadal spotykają się wirtualnie i omawiają ważne dla losów firmy aspekty. Również nauczyciele musieli dostosować się do wirtualnych lekcji. W jeszcze lepszej adaptacji może pomóc ThinkSmart Hub 500. Tego rodzaju gadżety mogą budzić sceptyczne nastawienie, jednak jest to przemyślana propozycja. Dla wszystkich osób, które korzystają z Microsoft Teams lub Zoom Rooms życie związane z udostępnianiem ekranu, włączaniem mikrofonu i innymi funkcjami powinno być o wiele przyjemniejsze.

Sprzęt wymaga konfigurowania? Zapomnij o tym!

Każdy, kto chociaż raz uczestniczył w wirtualnej konferencji, wie jak łatwo aspekty techniczne, mogą narzucić swoją własną wizję spotkania. Niestabilne połączenie z internetem, problem z jakością dźwięku, czy kłopot z udostępnieniem treści wszystkim uczestnikom. To wszystko jest bardzo frustrujące, a cenne minuty straconego czasu w kontekście całego roku zbierają się w potężną lukę czasową, którą można wykorzystać na zupełnie inne rzeczy niż praca. Dlatego z myślą o takich sytuacjach powstał sprzęt ThinkSmart Hub 500, ponieważ poza wbudowanymi programami do komunikowania znajdziemy tam zainstalowaną łączność audio-video, którą można uruchomić za każdym razem jednym przyciskiem.

Antyodblaskowy i obracany ekran ThinkSmart Hub 500, to coś więcej niż gadżety

Jednym z największych problemów ekranów dotykowych jest to, że odbijają one światło i pozostawiają smugi po palcach. W przypadku ThinkSmart Hub 500 wyeliminowano te cechy. Antyodblaskowy wyświetlacz ma bardzo dużą responsywność, a korzystanie z niego jest przyjemnością. Dodatkowo, jeśli zajdzie taka potrzeba, można obrócić ekran w dowolną ze stron. To pomaga lepiej zorganizować miejsce pracy. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest również wysokiej klasy mikrofon, dzięki czemu jakość audio jest zawsze na odpowiednim poziomie.

ThinkSmartHub 500 konferencje spotkania Teams

Lenovo ThinkShield - chroni skutecznie ważne dane

Na koniec aspekt, o którym warto pamiętać, czyli ochrona wrażliwych danych. Gdy jeszcze większa część naszego życia przeniosła się do Internetu sprzęt i jego zabezpieczenia przed przejęciem danych zyskały na znaczeniu. Gadżety biurowe muszą dbać o bezpieczeństwo połączenia, dlatego ThinkSmart Hub 500 ma opracowany specjalny system o nazwie Lenovo Think Shield, żeby wszystkie udostępniane dane nie trafiły w niewłaściwe ręce.

Czytaj dalej