Samsung zmienia rynek smartwatchy! Zobacz, co takiego czeka na Ciebie!

26 Maj 2021 | Krzysztof Lewandowski | Sprzęt
Samsung Galaxy Watch
Źródło: Samsung

Samsung i jego smartwatche mają szerokie grono użytkowników, dlatego wszystkie nowości wprowadzone na rynek cieszą się dużym zainteresowaniem. Co nowego?

Smartwatche zrewolucjonizowały życie społeczne, ponieważ łączą ludzi ze sobą i motywują do dbania o zdrowie. Niewiele rzeczy motywuje bardziej od obserwacji postępów, które możemy sprawdzić na nadgarstku w niemal każdym momencie. W zasadzie są to już mini komputery, które liczbą funkcji mogą wywołać zawrót głowy. Co nowego przygotował Samsung dla swojej społeczności?

Samsung łączy się z Google

Dla zapewnienia jeszcze lepszej jakości usług najnowsze modele smartwatchy mogą bezpośrednio łączyć się z gigantem ze Stanów Zjednoczonych. Chodzi o firmę Google, które wspólnie z Samsungiem opracowała szereg nowych korzyści dla użytkowników tego sprzętu, o których poinformuje w najbliższym czasie.

Google praca zdalna internet pieniądze finanse

W drodze do doskonalszych doświadczeń oferowanych przez smartwatche

Podobnie, jak w przypadku innych marek Samsung utrzymuje rozpoznawalny wygląd swoich produktów. W ten sposób Galaxy Watch to propozycja dla osób przede wszystkim korzystających już z innych urządzeń Samsunga. Co zaskakuje dzisiaj najbardziej? Przede wszystkim poprawiona wydajność oraz jeszcze lepszy ekran, dzięki czemu jego obsługa to prawdziwa przyjemność. Teraz można niemal zapomnieć o ładowaniu, ponieważ najnowszy Galaxy Watch imponuje swoją sprawnością. Jednak kluczowym aspektem dla całego zespołu był zupełnie inny element. Troska o zdrowie użytkowników i dostarczenie im, jak najlepszych narzędzi do prowadzenia zdrowego stylu życia. Takie działania mają pomóc w utrzymaniu lub powrocie do kondycji na miarę swoich marzeń. Samsung zdaje sobie sprawę, że wszystkie te elementy musi łączyć ze sobą sprawna infrastruktura, dlatego niemal każdy element konfiguracji smartwatch'a ze smartfonem działa momentalnie.

Smartwatch z klasyczną tarczą

Inspirujące innowacje dzięki rozbudowanemu wspólnemu ekosystemowi

Za każdym wspaniałym doświadczeniem użytkownika kryje się doskonały ekosystem programistyczny. Dlatego w ramach nowej, ujednoliconej platformy Samsung oferuje także pełen wachlarz możliwości dla developerów. Dzięki temu szerokiemu otwartemu ekosystemowi większa liczba programistów i partnerów może rozwijać swoje talenty, współpracując z firmą nad rozwojem i redefiniowaniem sposobów korzystania ze smartwatchy. W ten sposób technologiczny gigant ma nadzieję, że nowa platforma zapoczątkuje innowacje w przestrzeniach takich jak Galaxy Watch Studio, a także zachęci do współpracy inne firmy, co przełoży się na bogatszą ofertę aplikacji dla użytkowników Galaxy na całym świecie. To prawdziwa szansa dla developerów na wykorzystanie zarówno potężnej sieci połączonych urządzeń Samsung, jak i rosnącej liczby fanów smartwatchy Galaxy.

Czytaj dalej