Legendarny gadżet powraca! Tym razem jest to smartwatch

22 Czerwiec 2021 | Krzysztof Lewandowski | Gadżety
Tamagotchi 2021
Źródło: Thepclaptop.in

Ludzie bardzo mocno cenią sobie sentymenty i gadżety z lat młodości. Dlatego raz na jakiś czas prawdziwym hitem sprzedaży jest zabawka lub gra sprzed lat.

Ludzka natura jest stosunkowo prosta, ponieważ lubimy to, co już znamy. A jeszcze wyżej cenimy sobie realną możliwość powrotu do wspomnień z naszych bardziej beztroskich i w naszej opinii lepszych lat. Dlatego takim hitem sprzedaży są gadżety, które bazują na znanych oraz sprawdzonych przez lata schematach. Bardzo dobrym przykładem, który potwierdza skuteczność takiego działania, są wszystkie przedmioty i upominki z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Kubki, plecaki, długopisy, koszulki, plakaty, a także wiele innych drobiazgów z wizerunkami Lorda Vadera, Hana Solo, czy R2D2. Innym znanym przykładem na powrót do produktów sprzed lat, jest wzór butelek lub puszek inspirowanych wcześniejszymi edycjami. Niemal we wszystkich przypadkach, tego rodzaju limitowane wypusty sprzedają się na pniu.

Pokemon - triumfalny powrót po latach!

Jednym z największych powrotów w chwale po wielu latach niebytu jest przykład Pokemon. Serial anime emitowany od 1997 do 2002 roku zyskał sobie ogromną liczbę fanów. Japońska kreskówka o przygodach młodego Asha w amerykańskiej wersji lub w oryginale Satoshi, przyciągała przed telewizory miliony ludzi. Oczywiście jedną z najbardziej kultowych postaci jest również Pikachu. Gdy kilka lat temu pojawiła się aplikacja mobilna Pokemon Go, świat niemal dosłownie oszalał na jej punkcie. Ludzie ponownie chcieli zostać mistrzem Pokemon, niczym Ash. Najmłodsi odkrywali po raz pierwszy sens zbierania Pokemonów, tym razem w wersji wirtualnej.

Pokemon pieniądze internet

Z uwagi na nowoczesną formułę produktu, sporo osób znalazło bodziec do wyjścia z domu, ponieważ kolekcjonowanie Pokemonów polega na odnajdowaniu ich w konkretnych lokalizacjach. Niektórzy fani byli nawet tak zdeterminowani, że decydowali się porzucić pracę, żeby zebrać wszystkie Pokemony. Dlatego powrót na rynek innej legendarnej nazwy w nowszym opakowaniu również elektryzuje fanów na całym świecie w tym także w Europie.

Tamagotchi znowu dostępne!

Pod koniec lat 90., gdy chciało się dziecku pokazać, czym jest odpowiedzialność, sumienność i troska o kogoś innego, należało kupić Tamagotchi, ponieważ był to gadżet obowiązkowy dla każdego dziecka. Jednocześnie rozmowy na temat karmienia, zabawy oraz snu stworzonka potrafiły być bardzo emocjonujące. Teraz istnieje spora szansa, że takie rzeczy powrócą razem z najnowszym wydaniem tego kultowego japońskiego gadżetu. Firma Namco Bandai stworzyła Tamagotchi Smart, czyli wersję w formie smartwatch'a. Teraz dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego oraz mikrofonu, można głaskać zwierzątko i wchodzić z nim w interakcję. Poza tym mają pojawić się specjalne TamaSma Cards. Te karty dają możliwość rozszerzenia rozgrywki o kolejne postaci i przedmioty. Aktualnie najnowsze Tamagotchi ma być dostępne wyłącznie w Japonii za równowartość 260 złotych.

Czytaj dalej