Szukasz sprzętu na imprezę? Wybierz Samsung Power Audio!

15 Lipiec 2021 | Krzysztof Lewandowski | Sprzęt
Samsung Power Audio
Źródło: news.samsung.com

Wakacje zachęcają do spędzania czasu na wolnym powietrzu, a dobra zabawa to często ulubiona muzyka. Bardzo dobry dźwięk zapewnia Samsung Power Audio!

Przenośnie głośniki cieszą się dużą popularnością wśród fanów muzyki i zabawy w plenerze. Dlatego producenci stawiają na propozycje, które przypadną do gustu wszystkim tym, którzy lubią dobre brzmienia i chcą cieszyć się mobilnością swojego sprzętu grającego. Samsung Power Audio to odpowiedź na realne i aktualne potrzeby użytkowników, którzy coraz bardziej spragnieni są mocnego dźwięku. MX-T70 i MX-T50 mają dwa główne zastosowania. Po pierwsze idealnie sprawdzają się, jako nagłośnienie podczas domowych i ogrodowych imprez w gronie przyjaciół, a po drugie stworzą naprawdę zgrany duet z dużymi telewizorami Samsung.

Samsung Power Audio o mocy 500 W

Wszyscy miłośnicy głośnego grania w dobrej jakości powinni być zadowoleni, ponieważ najnowsza propozycja od Samsunga to aż 500 W to dyspozycji, gdziekolwiek jesteś. Power Audio MX-T50 to głośnik o łącznej mocy 500 Wat i – podobnie jak T70 oferuje Dwukierunkowy Dźwięk oraz Funkcję Wzmocnienia Basów. Dzięki wykorzystaniu unikatowej, dwukierunkowej konstrukcji dźwięk rozchodzi się równomiernie, obejmując znacznie większą powierzchnię. Z kolei atmosferę i basy można podkręcić przyciskiem Bass Booster. Jeśli jednak taka moc to zbyt mało Samsung przygotował coś jeszcze. Propozycja, która jest trzykrotnie mocniejsza Power Audio MX-T70 z głośnikami o łącznej mocy 1500 Wat przenosi niemal klubowe wrażenia audio do domu. Mocny bas jest zasługą 10-calowego Głośnika Niskotonowego. Długi skok membrany gwarantuje głębsze i potężniejsze brzmienie oraz sprawia, że muzyka zyskuje większą siłę oddziaływania.

Samsung Power Audio

Kompatybilność z urządzeniami Samsung

Oczywiście, jak na światowego producenta przystało, Samsung oferuje możliwość niemal dowolnego połączenia ze sobą innych urządzeń. Power Audio łatwo połączysz zarówno z telewizorem, takim jak Samsung Neo QLED, jak również z urządzeniem mobilnym. Można to zrobić przewodowo lub bezprzewodowo przez Bluetooth. Wygodnym rozwiązaniem jest Wielokanałowe Połączenie Bluetooth – aby ktoś inny włączył swoją ulubioną playlistę, nie trzeba już odłączać swojego telefonu. To idealne rozwiązanie na imprezę, kiedy każdy chce poczuć się jak DJ. Tu warto także wspomnieć o dedykowanej aplikacji Samsung Sound Tower, która pozwoli dodać efekty do dobrze już znanych utworów i zaskoczyć znajomych podczas wspólnej zabawy. Power Audio pozwoli rozkręcić każdą imprezę. Z pomocą przyjdzie m.in. Tryb Karaoke, z którym odkryty zostanie niejeden talent wokalny, a znajomi będą mogli wcielić się w rolę gwiazd POPu. Dzięki temu, że do MX-T70 można podłączyć dwa mikrofony jednocześnie (jeden w MX-T50) można przygotować prawdziwe artystyczne show. Dopełnienie imprezowego klimatu stanowią Imprezowe Światła LED. Do wyboru są różne tryby, a sterowanie odbywa się poprzez wspomnianą już aplikacje Samsung Sound Tower. Urządzenia Power Audio posiadają odporną na zachlapania górną warstwę obudowy[4], dzięki czemu przypadkowo wylany napój nie będzie powodem do obaw.

Czytaj dalej