Telewizor niczym obraz? Samsung The Frame znowu zaskakuje!

13 Maj 2021 | Krzysztof Lewandowski | Sprzęt
Samsung the Frame 2021
Źródło: news.samsung.com

Samsung od wielu lat zaskakuje swoim nowatorskim podejściem do sprzętu. Telewizory Samsung The Frame to propozycja dla osób, które chcą mieć dzieło sztuki.

Postęp w rozwoju technologii pozwala tworzyć unikatowe urządzenia, które zachwycają swoją funkcjonalnością. W przypadku najnowszych modeli telewizorów Samsung The Frame otrzymujemy wyjątkową propozycję, która zachwyca swoją smukłością. Dzięki temu łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy urządzenia Smart TV z obrazem prosto z galerii sztuki. Takie połączenie sprawia, że duma z nowego telewizora może być jeszcze większa.

Regulacja kąta pochylenia telewizora i orientacja pionowa

Czym może zaskoczyć Samsung The Frame? Wieloma rzeczami, ale największe wrażenie na pierwszy rzut oka robią trzy elementy. Po pierwsze niezwykła smukłość telewizora, która sprawia, że trudno go odróżnić od ramy obrazu. Drugi aspekt dotyczy możliwości regulacji kąta pochylenia telewizora na specjalistycznych uchwytach. I trzecia rzecz, która może absolutnie zachwycić i zaszokować jednocześnie. To możliwość ustawienia obrazu, znaczy się, całego telewizora w orientacji pionowej. Przypomina to wtedy plakaty wieszane nad łóżkiem. Klienci mają do wyboru dwie przekątne dostępne dla modeli Samsung The Frame. Pierwsza opcja to 32'', a druga to 43'', dzięki temu możemy wybrać mniejszą lub większą ozdobę, która zagości w domu.

Samsung The Frame salon

Wymienne ramki i moduł One Connect

Skoro wspominamy, że Samsung The Frame przypomina obraz, zapewne muszą być jeszcze jakieś cechy, które pozwalają na takie określenie. I tutaj producent zaskakuje czymś jeszcze, ponieważ oferuje wymienne ramki telewizora. Do wyboru są dwa style: klasyczny i nowoczesny. Dzięki temu niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego telewizor podłącza się za pomocą niewielkiego, słabo widocznego kabla do modułu o nazwie One Connect. W ten sposób w elegancki sposób zrezygnowano z mnóstwa kabli. To pomaga zawiesić telewizor na ścianie i nadać mu wyglądu zbliżonego do obrazu. Jeśli ktoś jest tradycjonalistą, może postawić The Frame na szafce. Wtedy regulacja wysokości stojaka pozwala na wygospodarowanie przestrzeni pomiędzy blatem, a ramką telewizora na głośnik lub inne akcesorium.

Pamiętajmy o Smart TV!

Zachwyt nad wyglądem to jedna sprawa, ale bardzo ważne są również funkcje, które oferuje nam Samsung The Freme. Obraz w rozdzielczości 4K, do tego wsparcie ze strony sztucznej inteligencji i możliwość przekazania obrazu z komputera bezpośrednio na ekran telewizora. Wszystko odbywa się oczywiście bezprzewodowo. Poza tym, jeśli dysponujemy smartfonem Samsunga, możemy przeglądać strony internetowe na monitorze o dużo większej przekątnej.

Czytaj dalej