Najtańszy smartfon z 5G na rynku? Wybierz realme 8 5G - kosztuje 1000 zł

13 Maj 2021 | Krzysztof Lewandowski | Mobile
realme 8 5g czarny
Źródło: realme

Sieć 5G zyskuje popularność, dlatego coraz więcej osób poszukuje sprzętu, który spełnia najnowsze standardy. Na rynku najtańszy smartfon z 5G to realme 8

Marka realme szturmem podbija polski rynek, a przed sobą ma szansę na duży sukces. Potrzeba jedynie kilku chwil, żeby najnowsza sieć 5G zyskała dużą popularność. Jest ona dostępna między innymi w Warszawie, a właśnie modem najnowszej generacji sieci ma w swoich funkcjach realme 8 5G. Smartfon ma bardzo dobre parametry w przystępnej cenie. Dlatego jest to ciekawa propozycja dla osób, które cenią sobie solidne narzędzie do komunikowania się, pracowania i rozrywki, ponieważ realme ma kilka ciekawych funkcji dla graczy. A to wszystko za około 1000 złotych.

Smartfon za 1000 złotych? Czy się opłaca?

Czasy, w których dobrej jakości sprzęt kosztował przynajmniej kilka tysięcy złotych, powoli odchodzą. Pojawienie się na rynku nowych marek smartfonów zmieniły układ sił. Teraz można wybrać coś innego niż Samsung lub Apple, jeśli chcemy mieć ciekawe narzędzie o wielu funkcjach. Co za tysiąc złotych oferuje realme 8 5G? Użytkownik ma do dyspozycji 4GB pamięci operacyjnej oraz 64 GB pamięci operacyjnej. Jeśli zdecydujemy się dopłacić około stu złotych, pamięć wzrośnie do 128 GB. Pod względem wymiarów jest również przyzwoicie, ponieważ klienci mogą liczyć na przekątną 6,5''. Do tego bateria o pojemności 5000 mAh z trybem oszczędzania energii pozwala na wiele. Producent szacuje, że przy włączonej usłudze transmisji sieci 5G oraz grze mobilnej, zasilania powinno wystarczyć na około 4 godziny ciągłej zabawy. Zatem za stosunkowo niewiele, dostajemy dobre parametry, które mogą zadowolić wiele osób.

realme 8 5G

Funkcja idealna dla graczy

Kojarzycie ten moment, w którym rozgrywka idzie zadziwiająco dobrze, wydaje się, że dojdzie do przełomu i nagle przychodzi powiadomienie lub telefon... Wszystko się rozwala i nie pozostaje chwila konsternacji, czy aby na pewno odebrać. Ten dylemat gracza przestaje mieć znaczenie, jeśli zdecyduje się on na realme 8 5G, ponieważ producent przewidział tę sytuację i proponuje specjalny widget o nazwie: przestrzeń gier. W ten sposób jednym kliknięciem można zwiększyć wydajność smartfona poprzez wyłączenie funkcji w tle, wyciszenie powiadomień z Messengera lub Whatsapp'a, a także odrzucanie połączeń. Wymagające produkcje działają płynnie i granie może być przyjemnością. Podsumowując realme 8 5G to propozycja, którą warto rozważyć, jeśli chcemy wydać na smartfona niewielkie pieniądze i otrzymać całkiem sporo wzamian.

Czytaj dalej