Gadżety - maski z bluetooth i słuchawkami od Will.i.am

13 Kwiecień 2021 | Krzysztof Lewandowski | Gadżety
Williaam muzyka zdjęcie maski
Źródło: Bloomberg.com

Gwiazda muzyki Will.i.am już od kilku lat koncentruje się na rozwijaniu innych biznesów. Tym razem artysta zaproponował futurystyczne gadżety.

Maski noszone każdego dnia wpisały się w ubiór większości państw świata, dlatego kwestią czasu było wykorzystanie tego faktu przez projektantów odzieży. Will.ia.m jeden z członków zespołu Black Eyed Peas zaproponował Xupermask. Wspólnie z Honeywell, czyli firmą odpowiedzialną za stworzenie kostiumów dla astronautów z NASA i SpaceX podczas misji Crew Dragon Demo-2.

Bezpieczny gadżet

Oczywiście żadna z maseczek nie chroni przed zakażeniem wirusami, jednak stosując produkty wysokiej jakości, można ryzyko zainfekowania drastycznie zmniejszyć. Dlatego Xupermask jest przede wszystkim bezpieczna, ponieważ ma wszystkie najważniejsze cechy rekomendowanych przez specjalistów produktów. System filtracji HEPA to obecnie standard, jednak obecność wentylatorów, które mogą mieć kilka trybów pracy to już absolutna nowość.

Diody LED, słuchawki z redukcją szumów i 7 godzin pracy - prawdziwy gadżet

Gdy myślimy maseczka, raczej w głowie mamy produkt o zastosowaniu medycznym, który jest pozbawiony gadżetów. Will.i.am razem z firmą Honeywell, która odpowiadała między innymi za tworzenie kostiumów do takich produkcji filmowych, jak "Batman i Robin", a także “Thor: Ragnarok” postanowili dodać coś od siebie. Dlatego teraz maska XXI wieku o nazwie Xupermask oferuje Diody LED, słuchawki z redukcją szumów, bluetooth, baterię, która pozwala na siedem godzin pracy. Pamiętajmy również o wspomnianych wcześniej wiatrakach.

Maska chriurgiczna człowiek zdjęcie


Gadżety za 299 USD wart swojej ceny?

Wartość produktu zawsze jest kwestią subiektywną, ponieważ jedne osoby są skłonne zapłacić za daną rzecz więcej, a drugie wręcz przeciwnie. Koszt jednej sztuki od Xupermask to wydatek na poziomie 299 USD. Biorąc pod uwagę, że pomysłodawcą jest znany artysta, a w projekt zaangażowana była firma o światowej renomie, cenę można uznać za dość dobrze oszacowaną. Na szczególną uwagę zasługuje łatwość odbierania i wykonywania połączeń, zaawansowany system filtracji, a także ciekawy design.

Xupermask to idealne uzupełnienie dla odzieży weaerables

Will.i.am uważa, że żyjemy w czasach science fiction, dlatego chciał stworzyć maskę pasującą do tych okoliczności. Dodatkowo produkty marki i.am +, która zajmuje się tworzeniem odzieży weaerables, gdzie w jej elementach znajdziemy zaawansowane gadżety elektronicznie idealnie uzupełniają propozycję od Xupermask.

Maska na twarz cyfrowa

Czytaj dalej