Odkurzacz pionowy - zbędny gadżet, a może Twój najlepszy partner?

12 Maj 2021 | Krzysztof Lewandowski | Sprzęt
Samsung odkurzacz pionowy
Źródło: news.samsung.com

Sprzątanie - czynność, którą jedni lubią, a drudzy nienawidzą. Jednak te dwie grupy osób potrzebują sprzętu do szybkiego i wygodnego czyszczenia.

Jednym z najważniejszych parametrów każdego odkurzacza powinna być moc silnika elektrycznego, ponieważ to między innymi od niej zależy, jak szybko posprzątamy. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy gwarantuje wygodę, a jednocześnie szybkie i doskonałe efekty. Warunkiem jest jednak wysoka moc ssąca. Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™️ wyposażony jest w silnik Digital Inverter o mocy aż do 550 W, który zapewnia skuteczne sprzątanie niemal każdej powierzchni, niezależnie od tego czy są to grube dywany czy twarde podłogi. Silnik Digital Inverter w połączeniu z technologią Jet Cyclone optymalizującą przepływ powietrza zapewniają stale wysoką moc ssącą tak, jak w odkurzaczu tradycyjnym.

Bezprzewodowa konstrukcja – dotrzyj do każdego zakamarka

Czy odkurzanie może być zadaniem szybkim, lekkim i przyjemnym? Okazuje się, że tak. Jedną z ważniejszych cech nowoczesnych odkurzaczy pionowych jest ich bezprzewodowość. Duży, ciężki i dość nieporęczny odkurzacz tradycyjny musimy zwykle wyjąć z szafy, rozłożyć, przesunąć lub przenieść w miejsce, w którym chcemy go użyć, oraz podłączyć do zasilania. W sytuacji, gdy potrzebujemy szybko uprzątnąć niewielki fragment podłogi, możemy się skutecznie zniechęcić. Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™️ ze stacją ładującą jest gotowy do pracy i zawsze pod ręką. Skutecznie posprząta każdy rodzaj powierzchni, bez względu na to czy jest to drewniana podłoga, gruby dywan, kanapa czy szczelina – w domu, w aucie lub w garażu. Co więcej, wysokowydajna bateria pozwala na pracę urządzenia bez przerwy nawet przez 60 minut*. Dodatkowa bateria wymienna umożliwi wydłużenie tego czasu nawet do 2 godzin, dzięki czemu swobodnie posprzątasz całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora.

Odkurzacz 3 w 1 – sprzątaj szybko i bezproblemowo

Chcemy, aby odkurzanie przebiegało szybko, bez zbędnych trudności pojawiających się na drodze. Wyzwaniem dla odkurzacza mogą okazać się różnego rodzaju podłogi, ale także półki na książki, rolety czy wiszące oświetlenie. Na szczęście odkurzacz Samsung Jet™️ został wyposażony w elektroszczotki Turbo i Soft Action. Pierwsza z nich odkurzy wykładziny i grube dywany, nawet z sierści zwierząt, a druga z antystatycznym włosiem dokładnie zbierze drobny kurz z parkietów, paneli i gresu. Obie szczotki mają obrotową głowicę 180°, która zapewnia lekkie prowadzenie i swobodne manewrowanie odkurzaczem. Dostępne w zestawie precyzyjne nasadki pomogą nam dotrzeć do najtrudniej dostępnych miejsc. A w razie potrzeby bezprzewodowy Samsung Jet™ łatwo zamienimy w odkurzacz ręczny, by szybko usunąć zabrudzenia. Do dyspozycji mamy również szczotkę z miękkim włosiem do usuwania kurzu z delikatnych powierzchni, szczelinówkę do trudno dostępnych miejsc między meblami i poduszkami na sofie, a także elastyczną szczotkę ze zginaną końcówką przeznaczoną do czyszczenia żaluzji, rolet, wysokich półek oraz mebli. Nie musimy już zastanawiać się jak sprzątać kolejne powierzchnie w domu, dzięki czemu sprzątanie przebiega wyjątkowo szybko i sprawnie.

Odkurzacz Pionowy Samsung

Lekki i poręczny – dla wygody

Przebywanie w czystym, świeżo posprzątanym mieszkaniu to czysta przyjemność. Ale także i samo sprzątanie może okazać się o wiele przyjemniejsze, szybsze a przy tym mniej obciążać nasze stawy i mięśnie. Poręczny, bo ważący ok. 2,8 kg odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™ to sposób na łatwe i skuteczne odkurzanie wszystkich pomieszczeń w domu. Wygodną teleskopową rurę możemy dopasować do swojego wzrostu, co wpływa na lekkość i komfort prowadzenia. Lekkość urządzenia, elastyczność, z jaką dopasowuje się do potrzeb użytkownika, a także możliwość ustawienia stacji ładującej 2 w 1 w dowolnym miejscu w domu (nie musi być przymocowana do ściany) oznaczają doskonałą wygodę podczas domowych zmagań.

Wielowarstwowy system filtracji – dla perfekcyjnej czystości

Ostatnim, ale na pewno nie najmniej ważnym elementem wyposażenia odkurzacza, na który powinniśmy zwrócić uwagę, jest wysokoskuteczny filtr, dzięki któremu zanieczyszczenia nie wydostaną się na zewnątrz wraz z wydmuchiwanym powietrzem. Wielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu pionowym Samsung Jet™️ wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. System filtracji posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów. Stale wysoka moc ssąca, tak jak w odkurzaczu tradycyjnym, w połączeniu z tak skutecznym filtrem, zapewniają perfekcyjną czystość każdej czyszczonej powierzchni, bez unoszących się w powietrzu pyłków.

Czytaj dalej