Aplikacja mobilna - co warto mieć w smartfonie?

12 Kwiecień 2021 | Krzysztof Lewandowski | Mobile
Aplikacje mobilne na smartfony
Źródło: Pexels.com

Aplikacja mobilna to dzisiaj codzienność każdego z nas. Trudno znaleźć coś dla siebie, dlatego podpowiadamy jakie mobilne aplikacje warto przetestować.

Android to jedno z najpopularniejszych oprogramowań na telefony na polskim rynku. Dlatego dzisiejszy przegląd aplikacji mobilnych zaczniemy od tych dostępnych na wspomnianego Androida. Część z nich ma charakter humorystyczny, niektóre mają bardzo dużo sensu.

Przeglądasz za dużo Facebooka lub Instagrama? Jest rozwiązanie

Przebywanie w mediach społecznościowych to dla wielu osób codzienność. Dochodzi do uzależnienia od Facebooka lub Instagrama, ponieważ ilość rzeczy przyciągająca uwagę jest tam ogromna. Dlatego każdy pomysł, który pomoże oderwać się od social mediów na urządzeniu mobilnym, jest godny przetestowania. Rozwiązaniem może być Mind Leak - celem aplikacji jest monitorowanie czasu podczas scrollowania Instagrama lub Facebooka. Gdy optymalny czas zaczyna mijać, włącza się przednia kamera w smartfonie. Wtedy zaczynamy widzieć swoją twarz. Badania pokazują, że spora grupa osób podczas przeglądania portali ma bardzo rozbudowaną mimikę, więc dziwny grymas na kamerce ma zniechęcić do dalszego spędzania czasu w social mediach.

Mind Leak nowoczesna aplikacja mobilna na smartfony

Polska aplikacja mobilna dla aktywnych - Vika

Dbanie o zdrowie jest bardzo ważne, a właściwie dobrany plan treningowy może dać fenomenalne efekty. Dlatego w App Store i Google Play znajdziemy sporo aplikacji mobilnych o tej tematyce. Ciekawą propozycją jest Vika - polska aplikacja, która pomaga dbać o zdrowie. Między innymi dba o wprowadzenie do życia zdrowych nawyków żywieniowych.

Mobline zarządzanie domem z FRITZ!

Producent akcesoriów FRITZ! znany jest między innymi z produkcji routerów i wzmacniaczy sygnału Wi-Fi, jednak pojawia się coraz więcej akcesoriów. Firma AMV zarządzająca wszystkimi produktami FRITZ! oferuje aplikację mobilną, która ułatwia korzystanie ze wszystkich urządzeń tego producenta. Jeśli masz w swoim domu żarówki FRITZ! przy pomocy funkcji Smart Home z aplikacji mobilnej, możesz włączać je i wyłączać nawet poza domem.

Mój BIK - poznaj kondycję swoich finansów z aplikacją mobilną

Każdy, kto posiada zobowiązania finansowe w banku, znajduje się w Biurze Informacji Kredytowej. Na podstawie informacji zawartych w tej bazie, pracownicy banków sprawdzają, czy ktoś jest klientem godnym zaufania. Jednym z elementów branych pod uwagę jest scoring. Dlatego jeśli chcemy ocenić kondycję swoich finansów razem z kredytami, warto skorzystać z możliwości aplikacji mobilnej - Mój BIK.

Mój BIK aplikacja mobilna o finansach

Czytaj dalej