Chiny stworzą specjalną jednostkę do śledzenia UFO! Czy coś się dzieje?

9 Czerwiec 2021 | Krzysztof Lewandowski | Nauka
UFO statki kosmiczne Chiny USA
Źródło: Pixabay.com

W ostatnim czasie Chiny i Stany Zjednoczone zgłaszają coraz więcej raportów na temat UFO. Może jeszcze jest daleko do inwazji kosmitów, jednak coś się kroi

Społeczność osób zaangażowanych w teorie spiskowe, obecność kosmitów na Ziemi i pojazdy UFO ma w ostatnim czasie sporo materiałów do analizowania. Po pierwsze można powiedzieć: spieszmy się kochać teorie spiskowe, ponieważ szybko stają się one prawdą. Oczywiście jeszcze daleko do oficjalnego ogłoszenia przez społeczność międzynarodową, że Ziemia jest regularnie odwiedzana przez inne, bardziej zaawansowane cywilizacje. Jednak władze państwowe coraz częściej przyznają się do posiadania materiałów, które są autentyczne i przedstawiają one UFO. Przypomnijmy, że skrót UFO odnosi się do niezidentyfikowanych obiektów latających. To oznacza, że mogą być one również wytworem ludzkich rąk w ogólnym znaczeniu. Jedno jest pewne, wiele osób dostrzega zwiększoną intensywność takich obiektów na niebie.

Stany Zjednoczone pokazują nagrania

Osoby zainteresowane tematem UFO, a także kosmitów i krążących, nomen omen, wokół tego teorii doskonale wiedzą, że władze, w tym również wojsko bardzo często bagatelizuje wiele przypadków. Obserwacja zjawisk na niebie, obiektów latających lub innych sytuacji określana jest mianem mistyfikacji, błędu nagrania, zjawiskami naturalnymi lub innymi, czasami niedorzecznymi argumentami. Jednak w ostatnim czasie armia Stanów Zjednoczonych przez Departament Obrony, potwierdziła, że kilka nagrań wykonanych przez wojskowych należy traktować jako oryginały i przedstawiają one UFO. Przypomnijmy, niezidentyfikowane obiekty latające, nie pojazdy obcych cywilizacji.

Takich informacji w sieci pojawia się coraz więcej, dlatego budzą one szeroką dyskusję w Internecie, czy przypadkiem, nie jesteśmy do czegoś przygotowywani. My w rozumieniu ludzie na Ziemi. Następnym krokiem, który daje wiele do myślenia, jest decyzja Chin.

Chiny zaczynają śledzić UFO!

Chińska Armia Ludowo - Wyzwoleńcza poinformowała, że zamierza stworzyć specjalną jednostkę do śledzenia UFO na terenie Państwa Środka. Wszystko przez gigantyczny wzrost obserwacji obiektów, które zgłaszane są przez ludzi oraz przez samych wojskowych. Personel zaczyna mieć poważne problemy ze zweryfikowaniem każdego przypadku, a to zdecydowanie zwiększa poziom niebezpieczeństwa. Głównie z powodu tego, że pośród setek, a może nawet tysięcy fałszywych zgłoszeń, może pojawić się to najbardziej istotne. Dlatego Akademia Wczesnego Ostrzegania Sił Powietrznych powierzy analizowanie sytuacji sztucznej inteligencji. SI zweryfikuje na zasadzie wielu połączeń i zakwalifikuje każdy przypadek w zależności od poziomu zagrożenia. Czy takie działania są konieczne? Czy niebawem dojdzie do kontaktu z kosmitami w oficjalny sposób?

Czytaj dalej