Już niedługo wyciszysz telefon z poziomu komputera z Windows 10

19 Luty 2021 | Sebastian Kaniewski | Internet
Windows 10
Źródło: Windows 10

Użytkownicy, którzy korzystają z komputera, w którym mają zainstalowany system Windows 10, w połączeniu ze smartfonem z Androidem, mogą korzystać z aplikacji "Twój telefon". Jak to działa?

Aplikacja "Twój telefon" umożliwia wyświetlanie powiadomień z telefonu, odczytywanie i odpowiadanie na wiadomości, czy też oglądanie przechowywanych zdjęć z poziomu komputera. Wydaje się jednak, że Microsoft w najbliższych tygodniach poszerzy wachlarz działania swojej aplikacji.

Co się zmieni w aplikacji "Twój telefon"?

Windows 10

Zdaniem włoskiego serwisu Aggiornamenti Lumia, już niedługo użytkownicy aplikacji "Twój Telefon", będą mogli dzięki niej włączać i wyłączać Bluetooth w smartfonie, wyciszać smartfona i nie tylko. Program ponadto będzie wyświetlał dokładny stan baterii, stan połączenia internetowego oraz siłę zasięgu komputerowego.

Jak na razie nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy nowe funkcje zostaną wdrożone do aplikacji, jednak trzeba przyznać, że pomysły robią wrażenie! Aktualnie trwają testy, podczas których Microsoft będzie udoskonalał swoje pomysły.

Dajcie znać, co sądzicie o tej aplikacji

Program "Twój Telefon" można pobrać na komputery z systemem Windows 10. W sieci dostępne są też poradniki, jak efektywnie korzystać z aplikacji. Zapraszamy do przetestowania i dajcie koniecznie znać, co sądzicie o tej aplikacji!

Czytaj dalej