Już dziś trzy premiery gier! Horror, wyścigówka oraz symulator życia

23 Marzec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
premiery gier komputer xbox playstation
Źródło: pixabay.com

Już dziś odbędą się trzy premiery gier! Horror Arkham Horror: Mother's Embrace, wyścigówka Project CARS GO oraz symulator życia o nazwie Story of Seasons: Pioneers of Olive Town to produkcje, które pojawią się na rynku. Fani konsol oraz komputerów stacjonarnych otrzymają Arkham Horror: Mother's Embrace. Użytkownicy Switch mogą liczyć na symulacyjne Story of Seasons: Pioneers of Olive Town. Gracze mobilnie od dzisiaj będą mogli zagrać w wyścigowe Project CARS GO.

Arkham Horror: Mother's Embrace - (PC / PS4 / XONE / Switch)

Mother's Embrace to wydana na PC gra przygodowa z gatunku horror. Tytuł został opracowany przez kanadyjskie studio Luckyhammers i jest adaptacją serii gier planszowych Mansions of Madness wydanych przez Fantasy Flight Games. Fabuła gry została zainspirowana twórczością Howarda Phillipsa Lovecrafta. Akcja rozgrywa się w 1926 roku, w sennym amerykańskim miasteczku, którego spokój zburzyła seria morderstw i zaginięć. Co gorsza, pojawiają się świadkowie twierdzący, że w okolicy widziano dziwne potwory. Z misją wyjaśnienia sprawy zostaje wysłany zespół badaczy specjalizujących się w okultyzmie. Ich śledztwo koncentruje się na jednej rezydencji, która wydaje się być w centrum ostatnich wydarzeń.

Arkham Horror Mother's Embrace gra wideo horror

Project CARS GO – (AND / iOS)

Project CARS GO to gra wyścigowa 3D dla systemów Android i iOS, oferująca wrażenia podobne do swoich konsolowych poprzedników. Gracz może jeździć różnymi, realistycznie odwzorowanymi, licencjonowanymi samochodami i modyfikować je. Produkcja została opracowana przez studio Gamevil, znane m.in. z ArcheAge Begins, Kritika: The White Knights, czy Dragon Blaze.

Project CARS GO gra wyścigowa

Story of Seasons: Pioneers of Olive Town – (Switch)

Story of Seasons: Pioneers of Olive Town to kolejna odsłona serii gier rolniczych zapoczątkowanej w 2014 roku na konsoli Nintendo 3DS. W grze wcielamy się w rolę pioniera, który stara się poradzić sobie na starej farmie. Gra została opracowana przez Marvelous aql. Wydawcą jest XSEED Games. W Story of Seasons: Pioneers of Olive Town wcielamy się w rolę młodego mężczyzny, który opuszcza miasto, by zamieszkać na farmie swojego dziadka. Posiadłość znajduje się w pobliżu Olive Town i od lat jest opuszczona. Młody mężczyzna postanawia zrobić co w jego mocy, aby tchnąć w to miejsce nowe życie.

Story of Seasons Pioneers of Olive Town gra wideo

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Gra która daję radę! Recenzja produkcji Twierdza: Władcy Wojny
W tej okolicy straszy! Recenzja gry Mundaun
Premiery seriali 2021. Co nowego w trzecim tygodniu marca?
Steam: Terraria osiągnęła sprzedaż na poziomie 35 milionów kopii
Najgłośniejsze premiery gier trzeciego tygodnia marca (15-21.03)

Czytaj dalej