Tajemnicza produkcja odsłania karty! Każdy może spróbować ją odkryć!

31 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Operation Tango gra wideo 2021 Steam
Źródło: playstation.com

Fani gier indie, gier multiplayer i gier logicznych powinni się przygotować na nowy fantastyczny tytuł. Na rynku pojawiła się bowiem gra Operacja Tango!

Cichy marketing obiecującej gry

Operacja Tango może być dla niektórych niezauważalna i dlatego nie słyszeli o tej grze wcześniej. Jest to jednak wyjątkowa gra indie, która zaskoczy Cię swoim stylem, rozgrywką i wyjątkowymi zagadkami. Gra wymaga dwóch graczy i nie da się tego obejść. Tak czy inaczej, będziesz musiał namówić jednego ze swoich znajomych lub kogoś z serwera Discord, aby do Ciebie dołączył.

Indie jaki lubią gracze

Styl gry Operation Tango jest podobny do wielu innych gier indie z elementami logicznymi, ale udaje się to ująć w świeży sposób. Jeden z graczy biega po boisku, a drugi jest hakerem, który musi wspierać i prowadzić drugiego przez kolejne poziomy z dystansu. Często prowadzi to do unikalnych scenariuszy lub wielu walk, ponieważ haker miesza się do otwierania i zamykania drzwi. Chociaż nazwa dosłownie opisuje taniec "tango", na szczęście nigdy nie trzeba tańczyć ze sobą. Tutaj oznacza to raczej, że musicie dobrze współpracować i odpowiadać na siebie nawzajem, w przeciwnym razie cała misja zakończy się niepowodzeniem.

Operation Tango gra wideo 2021 Steam

Rozbudowane misje

W grze dostaniesz kilka misji, które są dostosowane i działają inaczej, ale współgrają ze sobą. W trakcie misji zadaniem hakera jest znalezienie informacji w serwerach lub o postaciach niezależnych oraz o tym, która z nich jest twoim celem, a następnie przekazanie ich swojemu partnerowi w zbrodni, "Agentowi". Agent musi wtedy wykonywać różne zadania fizyczne, aby dać hakerowi dostęp do serwerów lub plików.

Operacja: Tango ma kreskówkową grafikę z dominującymi niebieskimi i czerwonymi tonami. Gra ukaże się zarówno na PC, jak i konsole PlayStation 5 i Xbox Series S.

Operation Tango gra wideo 2021 Steam

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prognozy się potwierdziły! To był najgorszy miesiąc od lat, dla tych którzy zainwestowali w...
  2. Tego jeszcze nie było! Znany producent pozytywnie zaskoczył! Co się stało?
  3. FPS jakiego potrzebujemy? Czym jest Necromunda: Hired Gun?
  4. Policja zrobiła nalot! To co znaleźli w środku przeszło ich najśmielsze oczekiwania
  5. Zmiany w czołowej polskiej firmie! Teraz zmieni się naprawdę wiele!
  6. Ta modyfikacja była potrzebna! Zmieni kultowy tytuł na zawsze!
Czytaj dalej