Kultowa gra otrzymała nowe rozszerzenie! To ucieszy fanów produkcji!

1 Czerwiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
The Elder Scrolls Online Blackwood gra online DLC
Źródło: elderscrollsonline.com

Blackwood to najnowsze rozszerzenie do kultowej już gry The Elder Scrolls. Czym tym razem twórcą zaskoczą graczy i gdzie zabierze ich najnowszy dodatek?

Blackwood nowym DLC

The Elder Scrolls: Blackwood to sieciowa gra fabularna dla wielu graczy na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz komputery PC z systemem Windows. Gra jest najnowszym rozszerzeniem do długoletniej gry The Elder Scrolls Online. Jej akcja rozgrywa się 1000 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls V: Skyrim. W Blackwood wydarzenia mają miejsce w południowych krainach Cyrodiil, na które wpływ ma mieszanka miast i obywateli Imperium i Argonian.

Mieszanka kultur

Ta wyjątkowa mieszanka kultur nie jest jednak spokojną krainą, ponieważ na jej terenie znajduje się znaczna ilość kieszeni Oblivion, które losowo pojawiają się w różnych miejscach i mogą wciągnąć bohaterów do alternatywnych wymiarów, aby walczyć z niesamowicie potężnymi istotami znanymi jako Daedry.

The Elder Scrolls Online Blackwood gra online DLC

Kto będzie głównym antagonistą?

W rzeczywistości Mehrunes Dagon, daedryczny bóg zniszczenia, odgrywa znaczącą rolę w fabule rozszerzenia, która na pierwszy rzut oka koncentruje się wokół kultu, który wydaje się zawierać układ z diabłem, ale ma o wiele więcej podstępnych zwrotów akcji, które zagrażają całemu światu. Gracze mają za zadanie zbadać kult i jego działalność, co zabierze ich przez trzy różne biomy: lasy, bagna i mokradła. Na szczęście, gracze nie będą musieli przemierzać tych środowisk samotnie. Nowością w Blackwood są towarzysze sterowani przez komputer.

Kilka nowych funkcji

Blackwood dodał również mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak system przedsięwzięć, który zapewnia dzienne i tygodniowe zadania. Podobnie jak w przypadku wszystkich poprzednich gier z serii Elder Scrolls Online, gra będzie kładła duży nacisk na walkę, w której bohaterowie będą używać broni do walki wręcz, broni dystansowej oraz magicznych umiejętności, aby zabić swoich przeciwników.

The Elder Scrolls Online Blackwood gra online DLC

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemnicza produkcja odsłania karty! Każdy może spróbować ją odkryć!
  2. Prognozy się potwierdziły! To był najgorszy miesiąc od lat, dla tych którzy zainwestowali w...
  3. FPS jakiego potrzebujemy? Czym jest Necromunda: Hired Gun?
  4. Policja zrobiła nalot! To co znaleźli w środku przeszło ich najśmielsze oczekiwania
  5. Zmiany w czołowej polskiej firmie! Teraz zmieni się naprawdę wiele!
  6. Ta modyfikacja była potrzebna! Zmieni kultowy tytuł na zawsze!
Czytaj dalej