FPS jakiego potrzebujemy? Czym jest Necromunda: Hired Gun?

31 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Necromunda Hired Gun gra wideo FPS Steam
Źródło: focus-home.com

Necromunda: Hired Gun to najnowsza produkcja od Focus Home Interactive i Streum On Studio. Czym dokładnie jest gra przypominające sławnego Doom'a?

Mroczna wizja przyszłości

HiredGun rozgrywa się w najgłębszych zakątkach Necromundy, czyli jednego z miliardów światów Imperium Człowieka zawartych w mrocznej przyszłości 41-ego tysiąclecia. Oparta na słynnym Warhammerze 40,000 firmy Games Workshop, Necromunda jest miejscem, gdzie miliony ludzi żyją i umierają każdego dnia, zarabiając na życie w świecie pełnym wojujących bogów i bezwzględnych tyranów. To miejsce bezprawnych wojen gangów, które trzymają w ryzach społeczeństwo padlinożerców, przestępczości i korupcji.

Necromunda Hired Gun gra wideo FPS Steam

Centrum dowodzenia i przyjaciel pies

W Martyr's End, centrum wszystkich akcji i frakcji w Twoim małym zakątku Necromundy, wybierzesz swój kontrakt, przygotujesz swój ekwipunek i wytropisz swój cel w mrocznych i pokręconych obszarach Ula. Nic nie przychodzi łatwo; wykorzystaj swój hak chwytakowy i umiejętności biegania po ścianach, aby zbliżyć się do swojej ofiary przez gnijące gospodarstwa rolne, pracowite laboratoria chemiczne i starożytne twierdze. Wszystkie te miejsca możesz przemierzać wraz ze swoim lojalnym cyber-mastifem.

Gdzie będzie można zagrać w Necromundę?

Necromunda: Hired Gun ukaże się w wersji cyfrowej na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i PC. Wszystkie zamówienia przedpremierowe otrzymają pakiet "Hunter's Bounty", który zawiera unikalne kosmetyki dla noża, pistoletu i stroju. Zawiera on również nową zabawkę do żucia dla psa. Fizyczne kopie na konsole ukażą się 30 czerwca. Gra w wersji cyfrowej dostępna jest na platformie Steam.

Necromunda Hired Gun gra wideo FPS Steam

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja zrobiła nalot! To co znaleźli w środku przeszło ich najśmielsze oczekiwania
  2. Zmiany w czołowej polskiej firmie! Teraz zmieni się naprawdę wiele!
  3. Ta modyfikacja była potrzebna! Zmieni kultowy tytuł na zawsze!
  4. Tego jeszcze nie było! Znany producent pozytywnie zaskoczył! Co się stało?
  5. Kup ją teraz a zarobisz krocie! Tak niskiej wartości może nie być już przez długi czas
  6. Wdarła się szturmem i zdobyła poparcie ludzi. Jak teraz radzi sobie popularna waluta?
Czytaj dalej