Zmiany w czołowej polskiej firmie! Teraz zmieni się naprawdę wiele!

30 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Cyberpunk 2077 gra wideo CD Projekt Red
Źródło: pixabay.com

Cyberpunk 2077 zyskał nowego dyrektora, który będzie nadzorował proces odnowy gry poprzez kolejne aktualizacje.

Nowy dyrektor poprawi sytuację Cyberpunk 2077?

Zmiany za kulisami Cyberpunk 2077 następują po odejściu dotychczasowego dyrektora questów Mateusza Tomaszkiewicza, który zostanie zastąpiony przez Gabriela Amatangelo jako dyrektor generalny gry. Od czasu premiery w grudniu 2020 roku Cyberpunk 2077 nie brakowało kontrowersji. Gra była oczekiwana jako jeden z tytułów, który zdefiniuje całą generację i zrewolucjonizuje gatunek RPG, ale skończyło się na tym, że gra okazała się niewypałem. Stało się to ponieważ zawierała wiele błędów i bugów.

Cyberpunk 2077 CD Projekt Red gra wideo

Wcześniejsze próby ratowania gry niewiele dały

CD Projekt Red podjęło akcję ratunkową, jednak ta tylko trochę poprawiła sytuację. Od tamtej pory Cyberpunk 2077 doczekał się wielu aktualizacji, które miały na celu naprawić grę i choć jest ona w lepszym stanie niż na starcie, to nadal nie spełnia standardów wielu graczy. Aby pomóc poprawić grę i opracować nowe rozszerzenia do niej, CD Projekt Red awansował Gabriela Amatangelo na nowego dyrektora gry Cyberpunk 2077. Nowy dyrektor pracował wcześniej nad takimi grami jak Dragon Age: Inkwizycja, więc ma doświadczenie w tym gatunku i miejmy nadzieję, że pomoże Cyberpunk 2077 osiągnąć swój pełny potencjał.

Minęło pół roku od premiery

Dotychczasowy dyrektor gry, Adam Badowski, będzie nadzorował inne obowiązki w CD Projekt Red, w tym rozwój nowych gier. Wielu graczy wciąż czeka na powrót Cyberpunk 2077 na PlayStation Store, więc miejmy nadzieję, że Amatangelo pomoże przywrócić grę na tę platformę w krótkim czasie. Gra ma już bowiem prawie 6 miesięcy. Nie wiadomo, czy skupienie się CD Projekt Red na naprawie Cyberpunka 2077 opóźni lub wręcz anuluje inne projekty. Niemniej jednak, skoro wiele osób wciąż czeka na Cyberpunk 2077, aż zostanie naprawiony, prawdopodobnie jeszcze przez jakiś czas nie będzie to franczyza, którą Redzi chcieliby, aby była.

Cyberpunk 2077 cd projekt red gra wideo

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ta modyfikacja była potrzebna! Zmieni kultowy tytuł na zawsze!
  2. Tego jeszcze nie było! Znany producent pozytywnie zaskoczył! Co się stało?
  3. Disney z nowym filmem! Sprawdź czy warto wybrać się na niego do kin
  4. Kup ją teraz a zarobisz krocie! Tak niskiej wartości może nie być już przez długi czas
  5. Gra roku dostępna za darmo? Tak, to bardzo możliwe!
  6. Wdarła się szturmem i zdobyła poparcie ludzi. Jak teraz radzi sobie popularna waluta?
Czytaj dalej