Ta modyfikacja była potrzebna! Zmieni kultowy tytuł na zawsze!

30 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Resident Evil Village Capcom Lady Dimitrescu survival horror
Źródło: gamemag.ru

Dostępny jest już mod do gry Resident Evil Village, który sprawia, że legendarnie wysoka Lady Dimitrescu staje się jeszcze wyższa.

Lady Dimitrescu nadal rozgrzewa graczy

Kiedy Capcom po raz pierwszy pokazał Lady Dimitrescu podczas cyklu marketingowego Resident Evil Village, fani od razu przyciągnęli uwagę do tej niesamowicie wysokiej postaci. W rezultacie postać ta stała się nieoficjalną maskotką nowej części gry i napędzała wiele marketingowego szumu w kręgach internetowych. Lady Dimitrescu jest jednym z Czterech Lordów, którzy tworzą główną obsadę złoczyńców, więc nie było oczywiste, że fani skupią się szczególnie na niej.

Resident Evil Village Capcom Lady Dimitrescu survival horror

Pojawił się mod, którego każdy się spodziewał

Użytkownik xRaq umieścił na stronie Nexus Mods mod do gry Resident Evil Village, który sprawia, że Lady Dimitrescu staje się jeszcze wyższa. Mod zatytułowany "Taller Alcina Dimitrescu" nie precyzuje, o ile dokładnie jest wyższa, ale na załączonych zrzutach ekranu wydaje się być wyższa o co najmniej kilkadziesiąt centymetrów. To sprawiłoby, że jej wzrost znacznie przekroczyłby - 3 metry! Mod sprawia, że w niektórych zamkowych korytarzach kapelusz Lady Dimitrescu prawie dotyka sufitu.

Internet pęknie w szwach?

Deweloper zaznacza, że na wyższą Alcinę Dimitrescu nie mają wpływu inne mody zmieniające jej wygląd, co daje pole do popisu dla zabawnych kombinacji, które zapewne zaleją wkrótce internet. Niewielu mogło przypuszczać, że to właśnie Lady Dimitrescu zostanie głównym motorem napędowym nowej części Resident Evil. Odsłona Village już stała się sukcesem krytycznym i komercyjnym, a zainteresowanie Lady Dimitrescu z pewnością odegrało rolę w tym drugim.

Resident Evil Village Capcom Lady Dimitrescu survival horror

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tego jeszcze nie było! Znany producent pozytywnie zaskoczył! Co się stało?
  2. Disney z nowym filmem! Sprawdź czy warto wybrać się na niego do kin
  3. Kup ją teraz a zarobisz krocie! Tak niskiej wartości może nie być już przez długi czas
  4. Gra roku dostępna za darmo? Tak, to bardzo możliwe!
  5. Wdarła się szturmem i zdobyła poparcie ludzi. Jak teraz radzi sobie popularna waluta?
  6. Kultowa produkcja w nowej odsłonie! Co tym razem szykują twórcy?
Czytaj dalej