Znamy gry udostępnione w sierpniowym Xbox Games Gold! Jest kilka ciekawych tytułów

31 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Xbox Microsoft Xbox Game Pass
Źródło: polygon.com

Microsoft ogłosił darmowe tytuły na sierpień w swojej usłudze Xbox Games Gold. W co tym razem będą mogli zagrać abonenci?

Sierpień z Xbox Games Gold

Tytuły Xbox Games Gold na sierpień 2021 zostały ujawnione i są one ogromnym krokiem w górę w jakości od poprzednich miesięcy. Xbox Live Gold jest wymagany do gry online w grach premium Xbox, i podobnie jak konkurencyjne usługi, oferuje darmowe miesięczne gry dla abonentów.

Xbox Microsoft Xbox Game Pass

Microsoft w końcu dał coś ciekawego

Wygląda na to, że w sierpniu Microsoft podniósł poprzeczkę, oferując wybór gier, o których większość ludzi rzeczywiście słyszała. Xbox ujawnił, że Darksiders 3, Yooka-Laylee, Lost Planet 3, i Garou: Mark of the Wolves będą dostępne dla abonentów w sierpniu. O te gry mogą ubiegać się abonenci Xbox Live Gold i Game Pass Ultimate. O Darksiders 3 można ubiegać się w dniach 1-31 sierpnia, o Yooka-Laylee można ubiegać się w dniach 16-15 sierpnia, o Lost Planet 3 można ubiegać się w dniach 1-15 sierpnia, a o Garou: Mark of the Wolves można ubiegać się w dniach 16-31 sierpnia.

Czym są gry z Xbox Games Gold?

Darksiders 3 to gra z gatunku hack and slash, w której gracz wciela się w jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy, który przebija się przez hordy wrogów w swoim dążeniu do zabicia Siedmiu Grzechów Głównych. Yooka-Laylee to platformówka 3D, która została opracowana przez byłych pracowników firmy Rare i jest uważana za duchowego następcę platformówek opartych na kolekcji na Nintendo 64, takich jak Banjo-Kazooie. Lost Planet 3 to trzecioosobowa gra action-adventure z konsoli Xbox 360, w której gracz musi przetrwać na zamarzniętej planecie. Wreszcie, Garou: Mark of the Wolves to gra walki, która jest częścią serii Fatal Fury.

Xbox Microsoft Xbox Game Pass

Czytaj dalej