Przemoc mimo wszystko! Premiera filmu "Nikt" w polskich kinach

1 Lipiec 2021 | Jakub Barabasz | Premiery
Nikt filmowe premiery 2021 Polska kino
Źródło: filmschoolrejects.com

Film "Nikt" został wydany w Stanach Zjednoczonych 26 marca 2021 roku przez Universal Pictures. Teraz trafia również do kin w Polsce.

"Nikt" to amerykański thriller akcji z 2021 roku w reżyserii Ilya Naishuller i napisany przez Dereka Kolstada. Jego bohaterem jest mężczyzna, który pomaga młodej kobiecie w autobusie nękanej przez gang zbirów, tylko po to, by stać się celem mściwego lorda narkotykowego.

Nikt filmowe premiery 2021 Polska kino

Fabuła filmu

Film skupia się na Hutchu Mansellu - pozornie normalnym człowieku, który kiedyś przyrzekł, że nigdy nie popełni żadnego aktu przemocy. Zostaje on jednak wciągnięty w bardzo niebezpieczną walkę z tajemniczym rosyjskim lordem narkotykowym, powoli odkrywając więcej o swojej skrywanej przeszłości. Kiedy pewnej nocy dwóch złodziei włamuje się do jego domu na przedmieściach, Hutch odmawia obrony siebie i swojej rodziny, mając nadzieję, że w ten sposób uniknie poważnej przemocy. Jego nastoletni syn, Blake, jest nim rozczarowany, a jego żona, Becca, wydaje się tylko bardziej oddalać. Następstwa tego incydentu wywołują w Hutch'u długo dojrzewający gniew, wyzwalając uśpione instynkty i kierując go na brutalną ścieżkę, która ujawni mroczne sekrety i zabójcze umiejętności.

Obsada filmu

Bob Odenkirk jest głównym bohaterem w filmie, występując jako główny bohater Hutch Mansell. Gwiazda "Wonder Woman" Connie Nielsen zagra w filmie żonę Hutcha - Beccę. Rosyjskiego lorda narkotykowego Yuliana Kuznetsova zagra natomiast Aleksei Serebryakov. W obsadzie jest również gwiazda "Powrotu do przyszłości" Christopher Lloyd jako emerytowany ojciec Hutcha. Młode gwiazdy Gage Munroe i Paisley Cadorath zagrają dwójkę dzieci Hutcha, a obsadę uzupełniają Billy MacLellan, Colin Salmon, Araya Mengesha, Aleksandr Pal, J.P. Manoux i Daniel Bernhardt.

Nikt filmowe premiery 2021 Polska kino

Czytaj dalej