Tego jeszcze nie było! Znany producent pozytywnie zaskoczył! Co się stało?

30 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Gry
Far Cry Ubisoft gry 2021
Źródło: pixabay.com

Kolejna odsłona serii Far Cry od Ubisoftu będzie miała największą mapę z otwartym światem w całej serii. Mapa została szczegółowo przedstawiona na zrzucie ekranu.

Zwiastun Far Cry już dostępny

Najnowszy zwiastun Far Cry 6 prezentuje historię, elementy rozgrywki oraz mnóstwo akcji, na którą gracze będą musieli jeszcze trochę poczekać. Choć trudno było wyłowić szczegóły z trailera, Yara jest ogromna, a zrzut ekranu jednego z użytkowników Reddita pozwala graczom lepiej wyobrazić sobie jej rozmiary.

Far Cry Ubisoft gry 2021

Yara to miejsce akcji nowego Far Cry

Far Cry 6 rozgrywa się na fikcyjnej karaibskiej wyspie, znanej jako Yara. W całym kraju panuje niebezpieczeństwo, przemoc i represje. W czasie, gdy Yara przygotowuje się do rewolucji, a kontrolujący ją dyktator walczy o utrzymanie władzy, Dani Rojas, grywalna postać, będzie musiała wkroczyć do akcji i zastosować taktykę partyzancką, aby ocalić swój naród. Ubisoft potwierdził, że Yara jest największym grywalnym światem w serii Far Cry, a mapa będzie zawierać najbardziej zróżnicowany wybór miejsc i środowisk, które gracze będą mogli eksplorować.

W końcu ogromny świat

Zamieszczony przez użytkownika Reddita, PaulaMorrisona90, zrzut ekranu z mapą Yara pokazuje otwarty świat Far Cry 6 w odpowiedniej perspektywie. Choć w innych fragmentach zwiastuna trudno było stwierdzić, jak wielki jest świat, ten zrzut ekranu pokazuje wyraźnie ogromną skalę Far Cry 6. Zróżnicowany zestaw terenów, w tym jeden usiany górami i drugi przypominający dżunglę, sprawia, że mapa jest z pewnością największa spośród wszystkich map Far Cry z tej serii. Ubisoft wcześniej wyjaśnił, że Yara jest niezależnym krajem, co oznacza, że mapa na stole prawdopodobnie pokazuje wszystko, co gracze mogą zbadać. Far Cry 6 z pewnością wnosi więcej, zwłaszcza jeśli chodzi o grywalną mapę. Ogromny otwarty świat będzie czymś, czego gracze Far Cry jeszcze nigdy nie doświadczyli i miejmy nadzieję, że gra przyniesie również nowe funkcje rozgrywki.

Oto link do zrzutu: https://www.reddit.com/r/farcry/comments/nn3j87/yara_full_map/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Disney z nowym filmem! Sprawdź czy warto wybrać się na niego do kin
  2. Kup ją teraz a zarobisz krocie! Tak niskiej wartości może nie być już przez długi czas
  3. Gra roku dostępna za darmo? Tak, to bardzo możliwe!
  4. Gdzie obejrzeć finał Ligi Mistrzów? Internet czy jednak telewizja?
  5. Wdarła się szturmem i zdobyła poparcie ludzi. Jak teraz radzi sobie popularna waluta?
  6. Kultowa produkcja w nowej odsłonie! Co tym razem szykują twórcy?
Czytaj dalej