Kup ją teraz a zarobisz krocie! Tak niskiej wartości może nie być już przez długi czas

29 Maj 2021 | Jakub Barabasz | Internet
Bitcoin pieniądze finanse kryptowaluty
Źródło: pixabay.com

Rynek kryptowalut to miejsce dzięki, któremu można się nieźle wzbogacić. Jeśli jednak inwestować to najlepiej, wtedy kiedy Bitcoin i inne kryptowaluty mają tak niską wartość.

Gdzie się podziała dawna wartość Bitcoina?

Bitcoin spadł w piątek do najniższego poziomu w tym tygodniu, ponosząc straty wywołane przez decyzje chińskiego rządu i obawami o środowisko. Największa kryptowaluta powiększyła wcześniejsze straty, spadając aż do poziomu 35 339 dolarów, pozostając w tym tygodniu w stosunkowo wąskim przedziale handlowym. Ta popularna waluta od dobrych kilku dni trzyma się w przedziale pomiędzy 34 000 a 40 000 dolarów. Warto przypomnieć, że waluta ta osiągnęła w kwietniu swój rekordowy pułap wynoszący ponad 64 000 dolarów.

Bitcoin kryptowaluty pieniądze

Najgorszy miesiąc od 10 lat?

Kryptowaluta straciła w maju 37% swojej wartości. Jeśli wynik ten utrzyma się jeszcze przez kilka dni, to będzie to najgorszy miesiąc dla Bitcoina od września 2011 roku! Jego spadek został wywołany przez wysiłki Chin, aby rozprawić się z wydobyciem i handlem kryptowalutami, a także przez ruch Tesli, aby wstrzymać płatności z powodu obaw o zużycie energii. Regulatorzy energii w chińskim Syczuanie wkrótce spotkają się z lokalnymi firmami energetycznymi, aby zebrać informacje na temat wydobywania kryptowalut.

Tendencja wzrostowa

Mimo to Bitcoin zyskał w tym tygodniu około 3%. Rynki kryptowalutowe handlują 24/7, z niestabilnością powszechną w weekendy. Mniejsze monety, które zazwyczaj rosną i spadają wraz z Bitcoinem, również spadły. Druga co do wielkości cyfrowa waluta ether spadł aż o 11% do czterodniowego minimum.

Bitcoin pieniądze finanse kryptowaluty

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gra roku dostępna za darmo? Tak, to bardzo możliwe!
  2. Gdzie obejrzeć finał Ligi Mistrzów? Internet czy jednak telewizja?
  3. Wdarła się szturmem i zdobyła poparcie ludzi. Jak teraz radzi sobie popularna waluta?
  4. Kultowa produkcja w nowej odsłonie! Co tym razem szykują twórcy?
  5. 1/8 ludzkości ma korzystać z tej strony. Czy wśród nich będziesz również Ty?
  6. 10 milionów złotych w jeden dzień? Tym ludziom udała się ta sztuka!
Czytaj dalej