W jakie gry zagrasz za darmo w maju? PlayStation Plus na maj 2021

29 Kwiecień 2021 | Jakub Barabasz | Gry
PlayStation Plus promocja maj 2021
Źródło: comicbook.com

Abonenci PlayStation Plus w przyszłym miesiącu będą mogli pograć w kolejne trzy tytuły udostępnione przez platformę zupełnie za darmo.

Trzy nowe tytuły dostępne za darmo

Sony ujawniło tytuły, które abonenci PlayStation Plus będą mogli odebrać w maju. Jak to często bywa, ogłoszenie nowej linii PS Plus oznacza, że dotychczasowa oferta dobiega końca. W nowym miesiącu gracze będą mogli pograć za darmo w takie tytuły jak: Battlefield V, Stranded Deep, Wreckfest.

Battlefield 5 PlayStation Plus promocja maj 2021

Czym są darmowe majowe gry?

Stranded Deep to realistyczna gra survivalowa stworzona przez debiutujące australijskie studio Beam Team Games. Gracz wciela się w rolę rozbitka, który walczy o przeżycie na jednej z bezludnych wysp Pacyfiku. System craftingu jest jedną z najważniejszych mechanik w grze. Australijczycy dołożyli wszelkich starań, aby był on jak najbardziej intuicyjny, a widoczne UI zostało zredukowane do absolutnego minimum, zmuszając gracza do samodzielnego wymyślania, jak łączyć różne elementy i części, aby stworzyć przydatne narzędzia. Wreckfest jest dynamiczną grą wyścigową od twórców kultowego FlatOut. Jednym z ważniejszych aspektów gry jest personalizacja pojazdów; twórcy przygotowali liczne kosmetyki, które zmodyfikują wygląd naszej maszyny, a także rozmaite części, które zmienią jej parametry. Posiada również zaawansowany system zniszczeń, uszkodzenia, jakie nasz pojazd dozna na torze, będą miały wpływ zarówno na jego wygląd jak i sposób prowadzenia. Battlefield to tytuł, którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać.

Od kiedy dostępne będą gry

Członkowie PlayStation Plus mają czas do poniedziałku, 3 maja, by odebrać tytuły z planu na kwiecień. Wśród nich są Days Gone, Zombie Army 4: Dead War i Oddworld: Soulstorm. Warto zauważyć, że gra Oddworld jest dostępna tylko na PlayStation 5, podczas gdy pozostałe dwie kwietniowe pozycje są do pobrania zarówno na PS4, jak i PS5. Członkowie PS Plus mogą spodziewać się, że wszystkie powyższe tytuły będą dostępne do pobrania od wtorku 4 maja.

Days Gone Sony Playstation PC Xbox

ZOBACZ TAKŻE:

  1. CD Projekt Red nadal usprawnia Cyberpunk 2077. Wyszła nowa łatka do gry
  2. Wyciekły tajne dokumenty Electronic Arts. Firma znów się nie popisała
  3. Poradnik: Jak odblokować strój Neymara w Fortnite?
  4. Ile konsol PS5 udało się sprzedać Sony w marcu? Wynik może zaskoczyć
  5. Najnowsze premiery gier! Co tym razem przygotowali twórcy?
  6. Dziś premiera nowego DLC do gry Europa Universalis IV!
Czytaj dalej